Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az iskolában ea...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az iskolában ea nem tudom hogy kezdjek? Több lent

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában én 7.es vagyok ő 6.os.

Nagyon tetszik, voltam már szerelmes de teljesen mást érzek egyszerűen izgulok amint meglátom. Hogy hívjam el valahova esetleg csak beszélgetni, nincs fent semmilyen közösség in oldalon, és mindig van mellette valaki úgyhogy 4szemközt se tudok vele beszélni. Vannak napok amikor van szemkontaktus, van amikor felém se néz.

Valaki tudna mondani tippekek hogy valahogy elhívjam vagy tudjak beszélni?

A válaszokat előre is köszönöm!

És bocsi a központosításért már fáradt vagyok.



2017. márc. 21. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj oda, szia, nincs kedved meginni egy forró csokit velem ?

Majd válaszol :)

Ha azt mondja nem, próbáld meg győzködni , hogy te tudod hol a leg finomabb . Stb stb.

Ha még mindég. Nem. Akkor mond azt, nembaj, én sem szeretem annyira :)

Akkor csak egy sétára nem jönnèl e el velem? Vagy haza kísérhetlek esetleg hogy beszélgessünk?

Aztán majd válaszol valamit. Ha nemet mond , várj 2-3 napot és próbálkozz be újra :)

Előbb utóbb megtörik :)


Egyébként tök jó hogy barátnő nélkül ilyen gec.ijó tanácsot tudok adni :D

2017. márc. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

De igazából mindig hazakísérem mert egy házsorral lalkik mellettünk de akkoris jön velem valaki mert arra van a buszmegálló is meg minden ki arra lalkik:D

2017. márc. 22. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor megmondod azoknak akik veled mennek, hogy most mész egyedül, mert dolgod van, ennyi :) Menj oda lazán és kísérd el. Az ég atya világon nem vesztesz vele semmit.
2017. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!