Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Mar egyszer feltettem egy kerdest ide errol,de az az elso talink volt. Most jott a masodik. Ez nem volt annyira varazslatos mint az elso de meg is jo volt. Igaz nm kettesbe voltunk de na.


Tortenet roviden:


Szoval van egy srac (mar meseltem) es eljott a masodik talink (az az a otodik de ez a ketto a fontos)na szoval eljott a tali,elhivott engem,hogy menyjek veluk (o es nehany haverja) a westendbe. En elmentem veluk. A haverjai nagyon kedvesek voltak es en is veluk. De a fiu aki bejon mindig mellettem setalt,ha lemaradtam megvart. Aztan mikor a tobbiek busszal mentek o jott velem gyalog. Mindig a kozelemben volt,mindig mellettem alt vagy ult. Sokszor nezett ram,es mosolygott is. Megkerdezte,hogy mit szeretnek enni vagy inni(a westendbe kajalda) mondtam,hogy koszonom de semmit. Azt mondta olyan nincs mondjam mit szeretnek,mondtam tenyleg semmit. Erre o ,hogy ne mar egyel mar legyszi. Aztan szerencsere lebeszeltem a meghivasrol(nem szeretem ha meghivnak valamire,kedves gesztus de felesleges penzt koltenie ram.) De mivel en nem ettem nem ittam ezert o se. A buszon mikor mar en is buszoztam veluk mert a kis gonosz vett nekem jegyet😊 (nem gonosz) akkor is sokszor nezett. A labfeje szinten felem mutatott. Kozelebb alt hozzam. A huvelyk ujjat zsebre dugta. Igazgatta magat. De mikor hosszan neztem es mosolyogtam,par masodpercig nezett aztan flegman azt kerdezte hogy mivan. Mondom semmi. Leszaltunk elbucsuztunk megolelt. De ezen az egy "mivan"-on kivul rendes volt vegig. A haverjai is.

De meg most se tudom ,hogy tetszem neki vagy sem.

Szerintetek?

Ja es a haverjai nem ugy voltak rendesek ,hogy ossze sugtak a hatam mogott meg kuncogtak mint a huncut babak. Csak siman mosolyogtak kedvesen koszontek,beszelgettek velem. Aranyosak voltak.

Szerintetek tetszem neki?



2017. márc. 23. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Vissza olvasva rajottem a gyatra helyes irasi hibamra:( allt* bocsi. Sok valaszt legyszi <3
2017. márc. 23. 22:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

egyértelműen tetszel neki. Szegény most biztos azon gondolkozik, mit ronthatott el, mert nem fogadtad el a kajameghívást. Azért az az "egyél már légyszi" nagyon kétségbeesettnek hangzik nekem. :) Legközelebb nyugodtan fogadd el és viszonozd a jeleket, amiket küld feléd.

2017. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat eleg kedves volt ,hogy meg akart hivni azaz meg hivott. De nem szeretem ha ram pazarolja valaki a penzet. Ugy gondolom,hogy az azert van neki(nem dolgozik mivel tanul),hogy magara koltse legyen mindig meg minden amire kell azert van. Igen aranyos gesztus en is szeretek meghivni masokat. De ezt visszafele nm szeretem kapni. Jobban orulok egy olelesnek es egy mosolynak mintha penzt tesznek a fenekem ala.

Hat ha nem latta a "jeleket" eleg vak:D de akkor is olyan cukin vak. Mivel mindig neztem,kerestem a tekintetet,mosolyogtam. A zebran atmenet mint egy kisgyerek atkaroltam a kezet. O csak ram nezett es mosolygott. De nem tudom. Ha tetszem neki miert nem lep? Mit rontottam el,hogy nem lep?

2017. márc. 23. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azt mondd legközelebb, hogyha meghív valamire, hogy nagyon kedves, köszönöd szépen, de nem szereted, ha pénzt költenek rád helyette... és itt elmondod, hogy minek örülnél, pl. egy sétának a parkban, saját készítésű ajándéknak, stb. Magyarul sugallj neki valami alternatívát.
2017. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat:) varok meg parat. Tanacsok/tapasztalatok/otletek johetnek. Privat uzenetben is akar. Koszonom:)
2017. márc. 23. 23:12
 6/7 A kérdező kommentje:
De most meg latta az uzenetet de nem ir:(( miert?
2017. márc. 25. 22:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Vissza irt vegul mikor irtam a valaszt:)
2017. márc. 26. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!