Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért akar lelépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akar lelépni ez a fiú, amikor a barátja engem elhív közös programra?

Figyelt kérdés

Pl ma is együtt kávézott a 2 fiú, hívott az egyik, és a másik már nem volt ott, amikor mentem.

Amúgy ezt a srácot, aki le szokott lépni, règebb óta ismerem.

Mondtam,hogy nem tudok most menni kávézni, de később elmentem a kávézó előtt, és onnan tudom,hogy már nem volt ott.


Máskor is volt már ilyen,hogy nem akart együtt lenni a másik fiúval meg velem


2017. márc. 24. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Össze akar hozni , ezért lèp le ^^

Jófej tőle szerintem :) hajrá vedd a lapot csajszi !!

2017. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem akarok összejönni ezzel a fiúval 😁
2017. márc. 24. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

#1,2 Nem ez a srác hívta el, hanem annak a barátja.

Lehet hogy bejössz neki és nem rösteli magát azzal, hogy titeket lát együtt. Szerintem ezért lép le.


Ha nekem tetszene egy lány, majd egy haverom oda hívja magához randizgatni, akkor valószínű énis lelépnék. Ugyan miért nézném hogy a lány aki nekem tetszik, épp összejön egy haverral?

2017. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz menni, de azért van időd járkálni a kávézó előtt:#
2017. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!