Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan képszerkesztő programra...

Olyan képszerkesztő programra lenne szükségem, amiben akár több száz fotót is beilleszthetek egymás mellé, mégse lesz rossz minőségű. Valami egyszerűen kezelhető esetleg?

Figyelt kérdés
Photoscapet próbáltam, de nagyon elrontja a kép minőségét, és ha feltöltöm valahova nagyon kis méretű lesz a kép.

2014. szept. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Photoshop, GIMP kicsit nehéz őket használni, de végül is működne...
2014. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Erős a gyanúm, hogy a PhotoScape opcióiban valamit nem tökéletesen állítottál be, szerintem nézd meg tüzetesebben. Általában ritkán fakadok dicsérő szavakra ezt a programot illetően, de ilyesmiben elég jó, és nem jellemző rá, hogy rontaná a minőséget.Esetleg errefelé keresgélj:

[link]

2014. szept. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Még annyit: Ez a műfaj, PhotoScape-es megnevezése ellenére, nem montázs, hanem kollázs vagy tabló. Ha csakugyan montírozni akarnál, arra lenne alkalmas a Gimp vagy a Photoshop, de fotók százainál beleőszülnél. Amennyire tudom, a tablókészítésre egyik sincs igazán felkészítve, mert elsősorban képmódosításra szolgáló szerkesztőprogramok. Könnyen előfordulhat azonban, hogy mindkettőre találsz alkalmas pluginokat, de ennek nem mentem utána.
2014. szept. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! a plusz információt is :)
2014. szept. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!