Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Őszintén! Párhuzamosan randizn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Párhuzamosan randizni több lánnyal/fiúval szoktatok? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

És most nem egy tucatra, hanem mondjuk 2 illetőre gondolok. Hanyadik randi után nem illő, vagy kézfogás/smárolás után oké/nem oké mással találkozgatni, hogy álltok ezzel?

Hogy hány évesek vagytok/lány vagy fiú, megköszönöm ha odaírjátok :)



2017. márc. 25. 14:46
 1/6 anonim válasza:
Hát őszintén, nekem volt olyan hogy két fiú is elkezdett hivogatni ide-oda és mindkettővel talalkoztam mert egyikőjüket se ismertem még:D de nyilván, ha az egyikkel komolyabbra fordulna a másiknak rögtön mondanám h nem akarok többet. Ezt értsd úgy hogy lehet még nem smároltunk vagy ilyemsi, de már többet érzek.
2017. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az nagy szemétség...
2017. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Többre tartom a lányt,minthogy már a legelején szórakozzak vele. Párkapcsolat céljából egyszerre egy lánnyal ismerkedem, barátilag meg tök mindegy.

És ezt elvárom fordítva is!

2017. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár én idősebb vagyok pár évvel, nekem teljesen más a véleményem, mint itt pár embernek. (Mindenkinek meglehet a saját véleménye, sőt nem is baj, hogy nem mindenkinek ugyanaz, de gondoltam ideírom, mielőtt azt hiszitek, hogy most meg szeretném mondani a frankót, pedig csak a saját véleményemet szeretném megosztani)


Sok esetben akár hónapokig is eltart, amíg találkozik a két fél egymással, gondolkoznak rajta, hogy legyen-e folytatása, ki mit érez, stb., lehet, hogy én vagyok már az öreg ehhez, de pl. ha egyszer találkoztam egy lánnyal pár órára és úgy gondoljuk, hogy ennek lehet lesz értelme a folytatáshoz, akkor nem fogok hónapokat várni arra, hogy valaki mással is elmenjek beülni beszélgetni, csak mert egy lánnyal valamikor két hete randiztunk egy jót és azóta nem is volt folytatása.

Nyilván, ha valakivel komolyabbra fordul a randizgatás, akkor mással ilyen szempontból nem foglalkozom, de nem érzem, hogy elkötelezve lennék valaki felé, mert párszor randiztunk de még sehol nem tartunk párkapcsolat szempontjából


23f

2017. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ameddig nem jarunk csak randizgatunk, addig siman... nekem is volt h ketto sraccal talalkozgattam, aztan az egyik magatol kiesett es rajottunk h nem vagyunk jok egymasnak, nem passzolunk, a masodikkal meg alakultak tovabb a dolgok.. :)
2017. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akik nem tanulták meg maguktól,hogy az emberek nem ruhák , akik közül válogatni lehet (kell),hanem érző lények, azokat az élet majd megtanítja.
2017. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!