Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen tetszik egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen tetszik egy 17 éves fiú, teljesen remélytelen a helyzet? /L

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
igen
2017. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván semmi sem lehetetlen, de akkor is azt mondanám, hogy inkább korban közelebb esők közt nézelődj, legalábbis egyelőre. Most még sokat számít ekkora korkülönbség.


Amikor 17-18 lesztel, akkor már annyira nem "fura" 3-4 évvel idősebbel járni.

2017. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előre leszögezném én normális vagyok, jó tanuló és nem valami ###

Én nekem 13 évesen volt egy 18 éves barátom.Kb. 4 és fél év volt köztünk. Nem lehetetlen, de nagyban függ attól, hogy mit akartok. Ez a fiú nagyon normális volt, és én voltam neki az első barátnője, 9 hónapig együtt voltunk és nem feküdtünk le vagy ilyenek szóval nem a szexre ment.

Szerintem ez tőletek függ viszont az elöttem szólókkal is egyetértek. Én nekem nem jött be, hogy néha "lenézett" mert, hogy én még fiatal vagyok és ezt nem érthetem. Szerintem jobb egy veled egykorú vagy 1-2 évvel idősebb sráccal járni.

15/L

2017. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves voltam,amikor beleszerettem egy 12 éves lányba.Több,mint egy évig szerelmes voltam belé.Nem akartam bepróbálkozni nála a kora miatt.Féltem,hogy akkor mindenki minket fog támadni és a hátralévő középiskolás éveimre pedonak fognak bélyegezni.A szülők sem hagyták volna.Szóval gondoltam,megvárom.Csak amire eljött az idő,ő már talált mást.Közbe barátzónázott is..Szóval nem jött össze.


Egyébként ő sokkal fejlettebbnek nézett ki a koránál.12 éves volt,amikor először találkoztam,én azt hittem h 14-15.De ez van,manapság már nem lehet tudni.Akit most is kinéztem,arról is azt hittem,hogy kb.16,de róla is kiderült,hogy 12.Akit 12-nek nézel,az meg 16-17 éves.Ez van,manapság már nem lehet tudni..

2017. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, mikor az első barátom volt.

Én 13, ő 17 volt., amikor összejöttünk.

1,5 évig tartó "első nagy szerelem"... amit az ember sosem felejt el... nagyon szerettük egymást...

2017. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!