Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira? (Nagyon nagyon nagyon fontos! )

Figyelt kérdés
Eljutottam odáig hogy elhívok egy lányt randira. Nagyon félénk vagyok ezen a téren. Még nem volt ilyenben részem. 5 éve ismerem a lányt akivel egy suliba járok. Nem tudom hogy mit mondhatnék neki. Azt mondják hogy jóképű vagyok, vicces sportos testalkatú. Nem merem megszólítani. Hogy hívhatnám el randira?:(

2017. márc. 27. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
én 16 ő 16
2017. márc. 27. 18:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak vedd lazan es eloszor csak baratkoznibprobalj. Ha latod hogy nem elutasito akkor nyert ugyed van
2017. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jóban vagyunk, de csak ismerős szinten. ezt szeretném megváltoztatni pozitív irányba
2017. márc. 27. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele sokat élőben és interneten is, keresd a társaságát, kedveskedj neki, és hasonlók.

Az, hogy félénk vagy, ne akadályozzon semmiben, van olyan lány aki kifejezetten szereti a visszafogottabb fiúkat. :)

Nem szabad rágörcsölni, ne idegeskedj, legyél természetes és add önmagad.


Először hívd el csak fagyizni és sétálni, az viszonylag elég könnyű program, nem kell sokat költeni sem, s remek alkalom arra hogy szabadon beszélgethessetek. Szerintem nyugodtan hivatkozhatsz a tavaszias időre, hogy egy kicsit "kiruccanjatok" kettesben. :)


A kezdeti ideg teljesen normális, csak arra figyelj, hogy ha találkoztok mindez ne csapjon át negatív irányba, mert elég rosszul is ki tud sülni az, ha mindkét fél csak idegesen hallgat a másik mellett...

Készülj témákkal, vagy akár kérdésekkel, hogy jobban megismerhesd. A lányok amúgy is szeretik az olyan fiúkat akik érdeklődnek irántuk.


Sok sikert kívánok! :)

2017. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Beszélgess vele és barátkozzatok össze és bekerülsz a "friendzoneba". :o Basszus, ahány csajnál próbáltam ezt, annyi új lány barátom is lett, majd el is utasítottak. :(((( Szerintem térj a lényegre... Aki azt mondja, hogy első randi előtt ismerkedjetek meg az valószínűleg csak szerencsés volt ilyen téren, de az első randi -szerintem-, azért van, hogy jobban megismerkedjetek. Sokan tévhitben élnek, attól hogy valakik randiznak, nem biztos, hogy összejönnek utána. Szóval... Térj a lényegre.
2017. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 4-es hozzászoló vagyok, 21 éves és lány. :)

Nem feltétlenül kerül be mindenki a baráti zónába csak azért mert előtte sokat beszélget egy lánnyal. Persze a szándékot lehet előre közölni, de attól függetlenül semmit sem kell elkapkodni.

2017. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyel ramenos nyomulj egy kicsit ha jokepu vagy akkor nem fog elutasitani max azt mondja hogy legyetek inkabb baratok. Egy probat meger😉
2017. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!