Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel az utóbbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel az utóbbi időkben nagyon jóba lettem. Megbeszélünk mindent, bízunk egymásban. Én nagyon megszerettem, és megtetszett, de mint ha ő is nyitna, szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában tényleg több dolgot oszt meg velem, sétálni hívjuk egymást, mozizunk, és a mai nap mentem volna tesire, erre visszahívott, és ráírta a nevét az alkaromra. Ez meglepett, mert még ilyet ndm csinált :D meg a 2 buszmegálló egymással szemben van, más helyre megyünk haza, és gyakran nézzük egymást. Szerintetek lehet valami?

2017. márc. 27. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, hivd el randira😉
2017. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hianyzik nekem ez a korszak Istenem... Tippelj hany huszoneves csaj irta eddig ra a nevet a karomra. Tetszel neki, akar toled valamit, erez iranantad. Hasznald ki az alkalmat es ne szalaszd el. Ne tamadd le egybol de szepen fokozatosan adj neki jeleket, hogy tetszik neked. En par lanyt mar elszalasztottam es hat egy kivetelevel mindet banom. Szoval szerintem ebbol akar meg komolyabb dolog is lehetne ha tenyleg jo baratok is vagytok mellette. De most elkapott a romantikus nosztalgia :D A lenyeg hogy szerintem tetszel neki es a tovabbiakban igy allj hozza. Sok sikert 23/F
2017. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3 igyekszek :D amúgy ez a kézre név dolog engem is meglepett :D
2017. márc. 28. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!