Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy nagyon különleges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nagyon különleges lány, nagyon megszerettem, hogyan lépjek felé ha a szüleim nem engedik meg, mert ő nem gazdag?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon nagy problémám lenne most...

Van egy lány, akivel egy iskolába járunk.

Soha nem láttam még hozzá hasonlót. Bár nincsennek baráti, de ilyen jóérzésű és kedves lányt még sosem láttam.

Mindenét szétosztja az osztály társainak, még ha annyira nem is barátok, mert kissé zárkózott a lány.

Pénteken meg az ablakból láttam, hogy a suli előtt, amikor szünet volt, és a takarító meg ugye a suli előtt takarított, elejtett a lapátról egy üres flakont, amit persze az a lány szedett fel, és dobott ki, hiába álltál ott vagy huszan.

Ráadásul mindig szokott adni hajléktalanoknak is pénzt, (Hiába nincs neki se sok)

Amikor pedig ide jött a suliba, még volt vele még egy lány. (ő már elment) És hát, mint új húst, bekóstolták őket, de inkább a lány barátnőjét. És persze mellette is kiált, de ami szórakoztató volt, hogy az egyik legnagyobb ellenségemnek, (fiúnak) Akkorát behúzott, hogy a táblának esett.

Ezek mellett pedig okos is.

Csak van pár probléma : Nem valami gazdag, ami engem nem érdekel, mert komolyan gondolom, de a szüleim nem engedik.

Pedig attól hogy hogy kicsit szegényebb, az meg se látszik rajta, ő a legszebb akit valaha láttam.

Viszooont... Amikor beszéltem a lánnyal, azt mondta hogy hagyjam őt békén, mert nem fogja hagyni, hogy így játszadozzak vele, és hogy pénzért vegyem meg. (Ami nem tudom honnan jött) De mit kéne tennem? Én tényleg, nagyon kedvelem, de annyi minden ellenünk szól...


2016. okt. 24. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez amikor 2016-ban még konvenciók alapján döntik el ki-kivel járhat mintha valamiféle előre kiszámítható egyenlet lenne az egész.

A jövő genetikusai olyan dolgokat tehetnek majd a gyermekeinkkel plusz pénz fejében, hogy például már születés előtt belekódolják az érzéket mondjuk a zenéhez és abszolút hallással jön a világra a gyerek, 5 éves korára Mozart lesz.

Képzeld csak mikor majd ezeknek a gyerekeknek külön iskolát alapítanak.

A te helyzeted valami hasonló, gazdag szülőkkel rendelkező srác akit még félre is értettek...

Az pedig, hogy a szüleid döntenek azt egyrészről tiszteletben kell tartanod másrészről próbálj meg rájuk hatni.

Ismerik a Király legendáját aki az egész világot bejárta, hogy megtalálja a szerelmét és végül egy koldus lányban találta meg?

Végül az udvar nem engedte, hogy feleségül vegye, mivel se nem nemesi sarj, a gazdagságtól pedig messzebb lehetett volna.

A király viszont annyira megszerette, hogy lemondott trónjáról és összes vagyonáról a lányért cserébe aki végül övé lett.


Népmese vagy legenda, megtörtént eset-teljesen mindegy ilyenek vannak az életben.

Egy kis bónusz felfogóképesség nem ártana a szüleidnek én csak ennyit mondok, kit érdekel ha a lány szegény?

Ha kő gazdag és te vagy templom egere?

Nehogy már... XD

Kezdem azt hinni egyre őrültebb sztorik vesznek körül, még a végén könyvet írok ezekből.

2016. okt. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a szüleid nagyon felszínesek lehetnek ha azért nem engesik hogy járj valakivel mert nem pénzes. Ez most komoly? Mi ez a középkor? Ott volt ez szokás hogy csak egyenrangú emberek házasodhattak. Egyébként hány éves vagy? Járjatok titokban :D hódítsd meg, bizonyítsd be neki hogy tényleg szereted és legyetek együtt titokban (félre ne értsd nem akarlak arra nevelni hogy hazudj a szüleidnek ) egyébként nekem is volt titkos kapcsolatom :D vagy pedig a sarkadra állsz öcsém és kiállsz a lány mellett hogy nekem igenis ő kell - de csak ha elég idős vagy hozzá mert lehet 12 -13 evesen nem kellene még így szembeszállni a szülőkkel. Vagy a 3. lehetőség hogy továbblépsz...
2016. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van neki valami oka, hogy azt higgye, hogy játszadozol vele és meg akarod venni? Mert ha nincs, akkor elég bunkó és előítéletes dolog volt ilyet mondania.
2016. okt. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kamu kérdésnek tűnik...


Valami 40 éves elhízott zsírtartály a lukas mackóalsójában már megint újra tinédzsernek képzeli magát, és kamu történeteket gyárt :D

2016. okt. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne már, komolyan, az szüleid azt mondták hogy egy gazdag elkényeztetett csitrivel jöhetsz össze aki lenyúlja az örökséged majd? Le pontozhatsz de nekem ez jön le, engem nem érdekelne hogy a szüleim mit gondolnak, ha tetszik nekem egy lány, azt is leszarnám ha kitagadnának..
2016. okt. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De honnan tudja vagy sejti hogy neked sok pénzed van? Megjátszod magad . De egyszerűen beszélgess vele, kérj tanácsot tőle , olyan sok mindenről lehetne beszélgetni , hülyéskedni .
2016. okt. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass a szüleidre ne járj a lánnyal.
2016. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a folytatás, kedves kérdező?
2017. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!