Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Helyes/Jó külsejű srácok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes/Jó külsejű srácok, ti is észrevettétek már ezt?

Figyelt kérdés

Én eléggé helyes és jól kinéző srácként tapasztaltam már ezt-azt, hogyan lehet egy csajt meghódítani viszont most gondolkodom azon, hogy ez igazából eddig még mindig bejött. Lehet nem így jön le de én egyébként nem vagyok nagyképű sőt inkább picit introvertáltabb jellem vagyok picit olyan művész lélek, és emiatt nem az a tipikus csajozógép de nem is akarok olyan lenni :)

Észrevettem már, és lehet véletlenül működött csak nekem eddig és nem akarok leszólni senkit csak ez szerintem leginkább a lányok figyelmét felkelő külsejű srácoknál működik. Szóval arról van szó, hogy pl úgy a legegyszerűbb nyilván egy lánnyal összegabalyodni, hogy fogod magad odamész hozzá beszélgetsz vele, esetleg valami szórakozóhelyen is ugyanez vagy táncoltok, közösen isztok ilyesmi. Viszont most egy olyan lány tetszik akivel nincs közös pont viszont rendszeresen látom őt itt-ott buszon meg ilyesmi. És -régen is működött és úgy néz ki most is- igazából ilyenkor csak annyit csinálok, hogy "ott vagyok" mutogatom magam úgymond, úgy állok hogy lásson, ha elmegyünk egymás mellett a szemébe nézek de múltkor negyed órát zötykölődtünk egy buszon -dugó volt- és ő úgy ült, hogy pont látott engem ahogy ott álltam én meg csak nézelődtem telóztam rá nem figyeltem oda. Először mikor sasolgattam sosem nézett rám viszont észrevettem, hogy ma és tegnap is amikor találkoztunk folyton engem nézett, ha rá pillantottam elfordult aztán vissza néztem 10 másodperc múlva és megint nézett, igazgatta a haját babrált a kezével tök ideges volt.

Igazából nemtudom ez miért van, de én úgy vettem észre ha "hagysz időt" a lánynak, többször is lát egyszer csak egy pillanatra aztán legközelebb percekre is akár és valahogy mintha beférkőznél a szép kis fejébe úgy, hogy nem is csináltál semmit. Az meg ugye elég alap dolog, hogy ha ignorálsz valakit akkor azért is érdekelni kezded :D De ez velem is így van szóval :) Eleinte ő csinálta ezt velem de mostmár fordult a kocka. Nemtudom érthető-e mit akartam kinyögni remélem igen. Lányok is írhatnak persze, hogy tapasztaltak-e már ilyesmit kíváncsi vagyok.


2017. márc. 29. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiú aki tetszik pont ugyanezt csinálja. Hát nálam működik :D
2017. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak így idekeveredtem de ronda vagyok mint egy 5 napos pizza szóval csak annyit mondok, hogy lehet benne igazság. Velem volt olyan, hogy egy fiú bámult és az kifejezetten zavart mert nem tudtam mi különösebb baj van velem az alapvetőkön kívül, de ha kutya se néz rám akkor jobban tudok "szemlélődni" és kicsit jobban érzem magam. Nem feszengek, kapok úgymond levegőt. Szóval érted
2017. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első szőke vagy? :D
2017. márc. 29. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálja egy srác... Bevált neki.
2017. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen bevállt 😂
2017. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ez szerintetek is hasznosabb mint a direkt nyomulás? :O
2017. márc. 29. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Részben. mert oké a lány felfigyelt rád és ezentúl oda fog figyelni. De azzal ha nem lépsz hamarosan (és ezt most nem feltétlen rád értem kérdező hanem úgy általában a fiúkra) akkor félre fogod vezetni. És nem fogja érteni miért hívtad fel magadra a figyelmet és kételkedni fog.
2017. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta egy srác. Már évek óta ismerem látásból, mert egy környéken lakunk. Egy ideje elkezdett felém pillantgatni a buszon. Minden reggel egy busszal megyünk idén, ezért naponta látom. Először nem is tulajdonítottam neki nagy figyelmet, mert nem vagyok egy szép lány, nem szoktak megnézni. De aztán szépen lassan elkezdett bejönni. Volt egy időszak, amikor kölcsönösen szemezgettünk, de egy jó ideje már rám sem néz. :/ Ti fiúk miért csináljátok ezt? Bár sanszos, hogy nem akart semmit csak én képzeltem be.
2017. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Azt a rohadt rájöttél, hogy a lányokkal beszélgetni kell? NOBEL NEM KELL BMEG??? és ehhez oda teszi, hogy csak helyeseknek, öregem azért a józan eszed nicns meg az élethez az biztos.... Uhh és arra is, hogy nem egyből azzal kell kezdeni, hogy öreg figyelj beléd szerettem gyereket akarok tőled, gondolom eddig nálad így ment, ha ilyen alap igazságokra mégcsak most jöttél rá..

És nem nem alap, ha valaki ignorál, akkor ott hagyom a fas*ba, ebből is csak az látszik, hogy semmi tartás nincs benned és nem tudod elfogadni te sem, hogy valakinek nem felelsz meg, elég sok hibád van biztos vagy te abban, hogy téged nézett és nem az ablakban gyönyörködött, mert annak elemzése is érdekesebb határokat feszeget.


Alapvetően a kérdésed hülyeségből áll miért egy példa:


Két átlagos vagy esetleg a társadalom számára nem szép ember egymásnak tetszik és ugyanezt csinálják mert egymásnak szépek, akkor hol van a megállapításod, miszerint helyes srácoknál megy ez?? Ez csak egyszerű kisugárzás, gondolom a lánynak tetszenek az idióták, akiket meglehet tanítani járni, beszélni, olvasni meg ilyenek, amikre téged is megfog tanítani majd.

2017. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!