Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi időt szokás várni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt szokás várni az első elhívás előtt?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy csajra Facebookon. Nem vadidegen! Egy általános suliba jártunk, egy városban lakunk.. stb.

Nem tudom, hogy mennyi időt várjak, mielőtt szóba hozom a személyes találkozást (első alkalommal sétálni szeretnék).

A gáz az, hogy szombaton kezdtünk el beszélgetni, de nagyon ritkán van fent Facebookon, tehát szombaton és hétfőn beszélgettünk kb fél-fél órát, és annyi. Szimpatikus, szerintem neki sincs baja velem, de ilyen tempóban nem tudom mikor lenne érdemes..


Arra gondoltam, hogy pénteken rákérdezek.


Szerintetek?


17/F


2017. ápr. 4. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem érdemes várni vele + élőben hívdd el, akkor is, ha az kockázatosabb.


Ha pénteken hívod el sétálni, akkor ugyanúgy randinak fogja értelmezni, hiszen nem vagytok barátok. Ezt a logikát követve pedig nem csak azért jó minnél hamarabb elhívni, mert ezzel időt és energiát spórolsz, hanem mert látja, hogy mersz kezdeményezni (vagyis nem gondolja, hogy ilyen felesleges dolgokról nem sikerült döntést hoznod, és hogy a neten kérsz segítséget). :D

2017. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De élőben nem találkozunk, szinte soha.
2017. ápr. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!