Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy első randin (normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy első randin (normális esetben) mit szokás csinálni? 24f

Figyelt kérdés

Őszintén szólva soha életemben nem volt dolgom normális nővel...sőt életemben nem volt még olyan ,hogy randi :D csak így mondjuk találkoztunk egy szórakozó helyen vagy ilyesmi ivás/stb utánna meg jött a többi egyáltalán nem éreztem ezt soha normálisnak, és éppen ezért mostanában próbáltam tényleg normális nőkkel megismerkedni.


És most adódott is egy lehetőség lebeszéltem vele a randit is meg minden, de ő is fél meg én is (én azért,hogy remélem normális tudok maradni nem akarom egyből tepereni ilyesmi de mégis imponálok neki). Ő meg azért fél, mert elmondása szerint eléggé fél mostanában a párkapcsolatoktól, de végülis belement mert bejövök neki. Már láttuk egymást élőben, és hát szerintem a vonzalommal nem lenne gond de pl, ha úgy gondolom akkor lesmárolhatom? (mármint, ha ő is megengedi), vagy egyáltalán hogyan kéne kinézni egy normál randinak ?? :D



2016. nov. 6. 11:35
 1/7 anonim válasza:
77%
Én a csókot azért hanyagolnám első randin. Üljetek be valahova kávézni, filmezni, sétáljatok, stb. A lényeg, hogy beszéljetek, nincs annál kínosabb mikor csak ott nézelődtök jobbra balra és nem tudtok megszólalni.
2016. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
11%
Találkozzatok valahol, és hagyjátok, hogy a hormonok átvegyék az itányítást!
2016. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
én beszélgetni szoktam, ha van partnerem hozzá.
2016. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Moziba max. akkor érdemes menni, ha előtte elmentek kávézni, esetleg utána esztek valahol. Egy "csak mozi" randin nem igazán lehet beszélgetni. Másfél órán át csendben ültök egymás mellett.


Szerintem az ideális első randi a kávézás. Sokat beszélgettek, megismeritek egymást, nem is "fárasztó", tudjátok máshol folytatni ha úgy hozza a helyzet.


A kulturáltabb kocsmák, bárok is jók, de sok lány nem mer még idegen férfi előtt fogyasztani, egy poharat dédelget végig. Vagy azért mert fél, vagy azért mert szégyenlős.



Csak úgy ne csókold meg. A randi alatt érintsd meg a karját, kezét, legyen valamilyen testi kontaktus, hogy lásd kellemetlen -e neki. Ha sok, vegyél vissza. Ha nem néz rád hülyén, akkor a randi végén csókold meg. Elköszönésnél közelebb lépsz "mint szokás", ha nem vagy vak a szeméből rájössz szabad -e a csók.

Randi közben csak akkor próbálkozz ezzel ha biztos vagy hogy akarja. Az egészet elronthatja ha túl nyomulós vagy, sietteted.

2016. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés :) értem...így feszültség feloldás képpen akartam ugye valami testi konkatust ,de akkor tényleg úgy lesz ahogy hozza a sors egyébként sok hasznos tippet írtatok mindenképp gondolni fogouk rájuk ! :D köszönöm!!
2016. nov. 6. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Azért 24 évesen agyilag ott tartani, hogy lesmárolni akarod első körben és nem megcsókolni... Nem vagy egy főnyeremény haver. Vidd olyan helyre, ahol lehet nyugodtan beszélgetni, mondjuk egy kávézó/cukrászda és először inkább megismerni akard...
2016. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Látom megérkezett az ügyeletes fehér-lovag.
2016. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!