Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz ebből valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami? Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác suliból, nézzük is egymást úgy érzem, valamelyik nap nekem jött kicsit:) Zavarban vagyok ha elmegy mellettem..Jövőhéten suliban lesz egy rendezvény ahova remélhetőleg ő is jön..korai lenne ha ott összejönnénk vagy még "kell" beszélni vele meg találkozgatni, hogy ne legyek "magamat odaadó" lány(kérdőjel) mit kéne csinálni hogy legyen belőle valami(kérdőjel)
2017. ápr. 5. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ismerd először meg szerintem :) Aztán majd kialakul köztetek és a belső tulajdonságai is tetszenek akkor vagj bele.
2017. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a fiúk is tudnak tényleg olyan ragaszkodóak lenni? Mert en elegge az vagyok, szval értitek
2017. ápr. 5. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy (ennek semmi köze nincs semmihez, csak kíváncsi vagyok)?
2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15
2017. ápr. 5. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2017. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudnak, van aki tud, minden ember más.
2017. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném hogy összejöjjünk💞
2017. ápr. 6. 15:37
 8/9 anonim válasza:
Szia! sztem még próbálj vele találkozni, beszélgetni. A rendezvényen is megpróbállhatsz találkozni vele, beszélni, együtt lenni. De szerintem ne azt várd, hogy majd ott összejöttök. Hagyj időt a dolognak.
2017. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már volt rendezvény!...lányként nem tehetek semmit azon kívül h bámulom
2017. ápr. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!