Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lépjek még, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek még, vagy ez elég beszédes így önmagában?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és amint megnéztem a darabjukat, írtam neki. Az elején tök jól ment, de aztán észrevettem, hogy ő nem kérdez tőlem, csak válaszol, és a válaszai is nagyban hasonlítottak, ahhoz amit én mondtam. A végén az utolsó válaszára már nem írtam , mert reméltem , hogy ő ír majd, de semmi. Ezek alapján hagynám, de a suliban mindig nagyon megnéz, a szemembe néz hosszan és úgy köszön... szerintetel akkor most mi van? Csak hagyjam?de úgy érzem ez több..

2017. ápr. 6. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Szerintem csak fiatal, lehet hogy fél is vagy nemtudom
2017. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 18 , ő 17
2017. ápr. 6. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen csak fordított esetben. Ráírtam egy lányra, aztán ott nagyon lekezelő volt, utána meg mosolyogva hosszasan a szemembe nézve köszönt előre mindig.


Egyébként én is köszönök így olyan lányoknak is, akiket alig ismerek, és lehet nem mint párkapcsolat szinten, de szimpatizálok velük. Sőt volt hogy egyszer egy csajszival annyira megbámultuk egymást, hogy már majdnem elnevettem magam, kb vagy fél percig néztünk egymás szemébe, aztán mindketten mentünk a dolgunkra. fuh na de mindegy nem is ez a lényeg itt, hanem hogy a hosszas szembe nézés az szerintem szimpátiát takar, tehát mindenképp élvezi a társaságodat szerintem, csak lehet arra vágyik, hogy élőben is menj oda hozzá(akármilyen furcsán is hangzik, és amúgy lehet hogy az elsőnek is igaza van, hogy ezt azért akarja, mert ő nem meri megtenni)

2017. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem túl beszédes fazon.

Próbálj meg valami mást tenni vele, az talán jobban megy neki.

2017. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^ Utolsó, például?
2017. ápr. 6. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl. menjetek el sétálni. Vagy valami sportot, mondjuk billiárdozni.
2017. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hogyan hívhatnám el?
2017. ápr. 7. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélsz vele néha, nem?

Derítsd ki, mit szeret.

2017. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!