Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek a beszédes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a beszédes, közvetlen srácok jönnek be vagy a bátortalanabb, visszahúzódóbb fiúk?

Figyelt kérdés
Jó magam az elsőbe tartoznék képes vagyok elég sokat pofázni is bárkivel, bármikor, bárhol. De nem azt vettem észre hogy ez annyira előny lenne sokkal inkább semleges szóval a kérdés arra is menne ki hogy számít egyáltalán és ha igen akkor melyiket preferáljátok egy fiúban?
2016. nov. 18. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki mast szeret de tapasztalatbol azt kell mondjam inkabb elony ha vki sokat tud dumalni
2016. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb, néma vagyok, szóval inkább a beszédes, hogy legalább ő beszéljen kettőnk közül :D
2016. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És ha valaki az ellenkezője?

Nem beszédes.

2016. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen az 1. kategóriát részesítem előnyben! :D

Nagyon cserfes lány vagyok,imádok beszélgetni.

Nem esik nehezemre megnyílni.

Ergó azt szeretném hogy ne csak én beszéljek :D


Nemtudom mennyire volt érthető....:D


14/L

2016. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak esetek amikor elég egy ápolt külső (és nem kell kigyúrt test amit persze szeretek) de ha valaki sokat tud dumálni akkor azzal levehet a lábamról.
2016. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem bírom a folyamatosan dumáló srácokat. Főleg, ha ráadásul csak magáról tud beszélni. Az ilyenekre képtelen vagyok havernál többként tekinteni. A sok dumát automatikusan az udvariatlansággal azonosítom. Számomra nagyon fontos, hogy az illető tudja értékelni a csendet és a szimpla pillantásokat.

16L

2016. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csendes fiúk tetszenek. Ez meg azért hátrány mert szinte biztos h nem fognak kezdeményezni mert szégyenlősek.
2016. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

attol fugg milyen a helyzet. tudja ertekelni a csendet, es ne beszeljen feleslegesen. de ezt leszamitva, ne legyen kuka, aki nem bir kinyogni egy szot se. szoval adott esetben beszeljen sokat, ha ugy kivnja a helyzet, de tudjon csendben is lenni.

bar ez nem mervado szempont egy fiunal szamomra, h sokat vagy keveset beszel

2016. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!