Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha csak úgy ráírnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek, de tetszik. Én úgy vettem észre, hogy elég sokat bámul engem, csak nem tudom, hogy azért-e, mert esetleg én is tetszek neki. Érdemes lenne ráírni? Ha igen, akkor hogyan kezdjek vele ismerkedni, hogy ne égjek be nála?

16L



2017. ápr. 7. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Hat ja nagyon gaz lenne. Esetleg nincs ismerosod aki ismerne? Csinalj rola lesifotot
2017. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a lányok gondolják egyáltalán nem gáz... Csak írj rá... 16F
2017. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Mit akarsz te tőle, ha még írni sem mersz neki? Oda kellene menni hozzá, megszólítani, nem gyakorin sírni, hogy gáz e vagy se.
2017. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézek sokszor egy lányt, nagyon is tetszik, csak még próbálom összeszedni mindenemet, hogy oda merjek menni. :D

Van egy közös ismerősünk, aki elvileg "spanja", erölteti nagyon a dolgot, meg beszélni akar vele erről.. Hát nem tudom. :P


De semmi nincs abban, ha ráírsz. Lehet, hogy tényleg tetszel neki és folytatja a dolgokat. Ha nem, akkor meg egy próbát megért.


17/f

2017. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%
Én például szeretem ha egy csaj csak úgy rámír...Volt már olyan alkalmam is hogy nem is ismertem a csajt facebookon is csak azért jelöltem vissza mert sok közös ismerősünk volt. Utána pedig rámírt és egy pár hét mulva már el is kezdtünk járni(de ez csak egyszer volt és nem hiszem hogy egy ideig megint lesz ilyen:((((( )Csak próbálj úgy időzíteni ha tudsz, hogy olyankor írj rá ha látod rajta, hogy aznap hogy jó kedve van...mert ha szomorú vagy mérges valami miat...lehet nem a legjobb ötlet akkor zaklatni 16/F
2017. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!