Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy tudassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudassam vele? Nem lenne gáz ha ráírnék? Vagy inkább hadjam és ne írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Beszélgettünk facebookon, találkoztunk is egyszer. Én nagyon szeretnék vele megint találkozni de már egyszer elhívtam és akkor azt mondta nem ér rá. Beszélgettünk utána még facen de nem válaszolt az üzenetemre. Nem tudom hogy mondjam el neki hogy találkozni szeretnék vele és hogy tetszik nekem. Attol félek hogy elutasít vagy hogy túl rámenősnek fog gondolni...

2016. szept. 14. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar elutasitotta a kovetkez talalkozast, azzal az indokkal hogy nem er ra, es utana mar kulonosebben nem keresett mert nem irtok, akkor ez a fiu nem biztos hogy szeretne toled barmit is sajnos...:/
2016. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy akkor temetésre kellett neki sajnos mennie így nem is eröltettem hogy találkozzunk nem írtam neki és másnap ő jelentkezett ami jól esett hogy keresett de már 2 napja nem válaszolt az üzenetemre csak elolvasta és nem tudom hogy mit csináljak mert nagyon szeretnék vele találkozni :(
2016. szept. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!