Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdej el egy ismerkedést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdej el egy ismerkedést? 16/f

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek egy 2napos tábor szerüségbe és nem tudom hogy ismerkedjek.Hello xy vagyok...utana mit mondjak és ha ő is bemutatkozott akkor mit mondjak utana mert nem akarom hogy olyan legyen mint például egy állásinterju vagy valami. Mindenkép ugy akarok hogy egy olyan csajt fogok ki aki pont egyedül van.

2017. ápr. 7. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert eddig így még nem ismerkedtem, hanem az egyik csaj barátom bemutatott az ő barátjainak és így tovább és akkor se én irányitottam a beszélgetest csak ugy beszélgettünk. És így ismerkedni nem tudok és félek hogy beégek mert nem tudok semmilyen témat se felhozzni. :(
2017. ápr. 7. 21:36
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem vagyok szégyenlős és csunnya se és odamerek menni egy lányhoz csak ilyet még nem csináltam hogy nincs ott melletem egy barát, egy ,,szárnysegéd,,
2017. ápr. 7. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezgess felőle akár kérdezd meg hogy miért ment abba a táborba,stb...

Ismerkedjetek össze, kérdezd meg amit szeretnél róla tudni.Kérdezd meg hogy mi érdekli és mondjuk arról eltudtok beszélgetni.Vagy dobj fel te témát ami érdekel téged.

2017. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönés, általános téma, esetleg dicsérj meg rajta valamit, ami nem olyan jellegzetes de nem is bu_zis, ha észreveszed, például a cipőjére ne mondd, hogy szép.
2017. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!