Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit szólna hozzá a lány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá a lány, ha így hívnám el a találkozóra?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nagyon tetszik egy aranyos lány, akivel majd szeretnék valamikor kettesben is találkozni. Ezért arra gondoltam, hogy egyik délután otthagyok egy kis üzenetet a padjában ahol szokott ülni a suliban, és írok neki pár sort az egészről, meg másnapra elhívom egy sétára, kávézásra vagy valami hasonló programra.

Mit szóltok az ötlethez? Nyilván megtehetném a szokásos 21. századi módszerrel is, hogy ráírok facebookon, de attól személytelenebb dolog a világon nincs, és szeretném ezzel is megmutatni neki már itt az elején, hogy valóban nagyon fontos számomra. (Egyébként nem egy iskolába járunk már, én tavaly végeztem abban a középsuliban, ahol ő most jár 9.be.)



2017. ápr. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Csaxólok:

a leírt módszerednél sokkal személyesebb szemtől-szembe, élőszóban, személyesen elmondani mondandódat!

Ha úgy teszed, ahogy kérdésedben leírtad és a lánynak nem gyáva alak az elvárása, veszett ügyed van.

2017. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

"Egyébként nem egy iskolába járunk már, én tavaly végeztem abban a középsuliban, ahol ő most jár 9.be.)"

Akkor te 20 év körül lehetsz, ő meg 15. Szerinted ez így okés?

Ha még nem találkoztatok, ez inkább ijesztő, mint megnyerő. Meg amúgy se javasolt. Abba a padba lehet teljesen más ember fog beülni, mint ő. Attól,hogy ott szokott ülni, simán megeshet,hogy aznap nem ő fog. ÉS akkor ez az egész csak ciki lesz.

2017. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem tartom magam gyáva alaknak csak azért, mert egyébként élőben alig van lehetőségem találkozni vele, hónapokig meg nem fogok várni egy ilyen alkalomra...
2017. ápr. 11. 12:48
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: eltaláltad, én 20 éves vagyok, a lány meg idén ősszel lesz 16. Aztán hogy ezzel mi a problémád, azt már nem igazán értem. Ha egy kicsit is ismernél engem, tudhatnád hogy nem szoktam egy alkalom után ágyba vinni senkit... Amúgy meg a szüleim is hasonló korban ismerkedtek meg egymással, majdnem 5 év korkülönbség van közöttük, és már boldog házasságban élnek több mint 20 éve. Ennyit erről... :/
2017. ápr. 11. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: Szó nem volt ilyenről, amit állítasz.

Te egy fiatal felnőtt férfi vagy, ő meg majdnem egy kislány. Én nem akarok beleszólni, de szerinted egy gyerek érett lesz egy kapcsolatban egy felnőtthöz? Egy párkapcsolatban ez elengedhetetlen. Az,hogy tetszik, az egy dolog, de egy kapcsolat nem erről szól.

2017. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igazából sem a csajt sem a kérdezőt nem ismerjük. lehet a csaj érettebben gondolkozik, lehet a kérdező sem úgy, mint egy "felnőtt férfi"...mégis mit számít a kor?


viszont a fentiekre utalva nem tudni, mi a reakció...én például annó amikor 9.es voltam, fiú létemre kaptam egy szerelmes levelet egy csajtól, és azóta is felnevetek, ha eszembejut...szóval az is lehet, hogy ki leszel röhögve egy ilyen próbálkozástól.


azt nem értem, hogy te hogy kerülsz akkor oda az iskolába, ha már nem oda jársz?

ha meg már ott vagy, akkor mennyivel esélytelenebb az, hogy élőben találkoztok?


én mondjuk biztos nem támadnék le ismeretlenül senkit ilyesmivel...

2017. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahogy előttem írták, könnyen előfordulhat, hogy más ül oda, pl. terem csere miatt is. Szerintem beszéld meg vele telefonon ha nem akarod facebookon elhivni, bár én ott beszéltem meg vele a találkozókat. Azután írtam neki papír alapon szerelmes levelet és postán feladtam, szerelmet azért már tényleg személytelen lenne facebookon vallani.
2017. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!