Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lány találkozóra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lány találkozóra, de sajnos nem jött össze a dolog, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetek egy lánnyal, szerintem jól kijövünk egymással. Szerettem volna vele találkozni is, ne csak neten beszélgessünk.

Először mikor hívtam beteg volt, ez nem hazugság, szóval akkor nem tudott jönni, de azt írta, hogy jó ötlet.

Másodszor is megpróbáltam, hogy mikor hozzuk össze, azt válaszolta, hogy jó kérdés. De semmi mást nem reagált rá, Az igazsághoz hozzátartozik, hogy valószínűleg tényleg dolga van, csak az a rossz, hogy nem ajánl fel semmi lehetőséget, hogy jövő héten vagy bármi, amikor van egy kis ideje.


Hogyan kérdezzek rá legközelebb, egyáltalán van még értelme, vagy ha ő akar tényleg találkozni, akkor ő fogja kérdezni?


2016. dec. 21. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
All in time. Mondd meg neki, hogy te vagy a főnök, és megengeded neki, hogy a barátnőd legyen. Tuti siker, érezze, hogy te vagy a főnök.
2016. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ez működne...
2016. dec. 21. 15:23
 3/5 anonim válasza:
Te mondd meg hogy mikor találkozzatok, ne ő döntse el :D Én lány vagyok, és nem szeretem, mikor nekem kell eldöntenem, a pasi irányítson, ebben igaza van az első hozzászólónak. Legyél te a főnök. Ajánlj fel vagy 3 alternatívát és azok közül válasszon. Ha azt mondja, egyik alkalommal se ér rá, de felajánl egy új opciót, akkor oké. Ha egyik alkalommal se ér rá és nem is ajánl fel semmit akkor egyszerűen nem akar látni. Ez ennyire egyszerű. 18/L
2016. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok, ugyanúgy kérdezz rá legközelebb is a találkozóra, mint eddig. Nem ciki. De azt ne várd, hogy ő hívjon el :)
2016. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, ez jó ötlet, valószínűleg akkor így lesz, aztán kiderül mi a helyzet.
2016. dec. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!