Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is féltek a kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is féltek a kínos csendtől?

Figyelt kérdés

Milyen téma érdekli a legjobban úgy általában a fiúkat ? :))

Rögtön rossz randinak könyvelitek el a randit ha többször van kínos csend ?



2017. ápr. 15. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érdeklődő és nyitott típus vagyok, ezért nincs kínos csend a randijaimon. Ha egy lány érzi, hogy valóban kíváncsiak rá, akkor hamar megnyílik. Bár lehet, idáig csak szerencsém volt :)
2017. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elkezdek fagatózni hogy mért ilyen csendes:D
2017. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiúk félnek tőle.


Milyen téma érdekel? Mindenkit más.


Rögtön rossz randinak könyvelem-e el? Attól függ, meddig tart a kínos csend. És hogy hányszor.

Kutatások szerint két ember 5 mp után kezdi el a csöndet kínosnak érezni, nos, ezt én is észre vettem.

Na ha ez, 7-10 x beütne a randin, az már ciki lenne, mert rögtön arra gondolnék, mi lesz később.

2017. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ez ellen találták ki a csokolózast! :D
2017. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, pl ha eszek en kussba vagyok és falok xD, a moziba se szoktam beszélni xD
2017. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Ha egy lány nincs annyira értelmes, hogy tudjunk normálisan beszélgetni, vagy tényleg semmi közös témánk nincsen, akkor hiábavaló az egész. Például filmek/zene/könyvek terén tájékozottab lányokkal rend szerint egyáltalán nem szokott gond lenni. Ha az ismeretlenségből adódó zavartságból van az elején néha kínos csend, azt meg rend szerinte elviccelem. Nyilván vannak olyan témák, amik engem érdekelnek, de tudom, hogy a lányok többségét nem, ezért randin értelemszerű okokból nem a csapágyak élettertam-egyenletét, a LoL-bajnokság állását vagy a modális skálákat fogom felhozni :)

Éppen ezért én azt könyvelem el rossz randinak, ha ezért van kínos csend, mert semmi kapcsolódási pontot nem találunk, azt nem, ha zavarban van a lány/mindketten, és ezért nem mennek eleinte olyan gördülékenyen a dolgok. Röviden ennyi. 20/F

2017. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!