Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van, hogy annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van, hogy annyira féltek vagy szégyenlősek vagytok, hogy a lány kell megtegye az első lépés?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En lany vagyok de egy olyan fiuba vagyok szerelmes aki keptelen kezdemenyezni igy hat nekem kellett
2016. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lépést*
2016. máj. 3. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Sok ilyen fiú van. Viszont sokszor ezek a fiúk nem hogy az első lépést, a másodikat és sokadikat nem képesek megtenni. És ezért megy zátonyra a kapcsolat majd.
2016. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Harmadik:pontosan....
2016. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jóha ha ti teszitek meg:'D mert ugye az a fiu aki mer lépni azis nem tudja ojkor a határokat:'D
2016. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
hülyeség... az a fiú aki nem mer lépni nem érdemel kapcsolatot... mindenki fél lépni csak van aki legyőzi van aki nyafog... lányok nektek egy nyafogos vagy egy határozott srác kell?
2016. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk egy teljesen ismeretlen lánnyal szemezek akkor persze hogy félek megtenni az első lépést. De ha már rendesen ismerem és én is szimpi vagyok neki akkor már elég tökös vagyok ahhoz hogy kezdeményezzek. 16F
2016. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én fiú vagyok és mindig én kezdem a ruhatépést na meg még miket

.......

2016. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6. úgy veszem észre hogy ezeknek manapság minegy csak nagymenő legyen aki 5 év mulva majd veri őket
2016. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amugy meg hagyni kel h a csaj kezdeményezzen mert valaki örül h valaki akarja, így nem kölcsönös, ha ő jön ide én meg csak akor fogom elfogadni ha nekem is fontos és így kölcsönös lesz:'D
2016. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!