Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány szűkszavú messengeren?

Figyelt kérdés
2 napja találkoztunk először, várnunk kellett és beszélgetésbe elegyedtünk, vagy fél órát beszélgettünk. Nagyon kommunikatív volt, érdeklődött írántam. Este bejelöltem, de messengeren már nem valami beszédes, sokszor érzem, ha nem kérdeznék folyamatosan, akkor abbamaradna a beszélgetés. nem értem... Csak néha-néha kérdez vissza, amúgy meg szinte tőmondatokban válaszol. miért van ez? És nagyon szomorú vagyok, mert nagyon szimpatikus lány :/
2017. ápr. 15. 13:49
 1/5 anonim válasza:
31%
azért mert nem akar tolled semmi kapcsolatot ez tisztán világít.
2017. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha nem mutat semmi érdeklődést irántad, akkor inkább hagyjad, mert ennek így semmi értelme :/
2017. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt mondjuk én sem értem, vannak emberek, akik élőben nagyon jófejek, és érdeklődőek, de írásban valahogy nem szeretnek kommunikálni... :/
2017. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk élőben akarja alakítani a kapcsolatait nem pedig inperaktívan haverkodni. Az ilyen inkább értékeld, hogy nem hazudozik össze vissza neten jeresztül, hanem rendes csaj. :)
2017. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Négyessel értek egyet. Messengeren én sem tudok teljesen önmagam lenni , az az ember lenni 100%-ban aki egyébként vagyok. Max a legközelebbi barátaimmal. De azonkívül ilyenkor kicsit én is néha kellemetlenül érzem magam , mert úgy érzem hogy így a másik félreismer.


Szóval próbáld meg elhívni valahova. Ha belemegy az már jó jel és ha ott érdeklődő és kommunikatív akkor ne a messengeres beszélgetésre alapozz. Az is lehet hogy elfoglalt volt de azért szeretett volna beszélni veled.


Ha nem megy el akkor pedig kár erőltetni.

2017. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!