Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szűkszavú, kicsit távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűkszavú, kicsit távolságtartóbb lánnyal hogyan lehet ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne szóra bírni egy olyan lányt akivel a suliban egyszer kétszer már beszélgettem,de mivel szünet van ezért mostanában nem találkozok vele. Elhívni még nem hívtam el,mert eléggé otthon ülő típus és még nem ismerem annyira, hogy el is jöjjön egy találkozóra.Az internetes ismerkedést nagyon utálom de megpróbáltam vele facen beszélgetni,de ott is csak egy-két szavas,vagy max két mondatos választ adott.Amiket tudok róla azok alapján nekem eddig szimpatikus a csajszi, csak fogalmam sincs, hogy hogyan férkőzhetnék a bizalmába ha nem nagyon mond semmit. Valami jó tanács? Ilyen személyiségű lányok titeket hogyan lehetett megismerni?

19/L

24/F



2016. dec. 24. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet ezen topreng o is, hogy tudnà magàra felhivni a figyelmed. Mivel visszahùzodo, neked kell ràmozdulnod. Hivd meg egy sétàra. Kàvéra/uditore.
2016. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. nek igaza van. Hívd el valahova, így karácsony tájékán egy hosszú séta csodákra képes. Finoman, és kedvesen közeledj felé. F
2016. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jót írtak előttem. A lényeg, hogy nem szabad elkapkodni. Tartsd fenn az érdeklődést, előbb-utóbb megpuhul.
2016. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni.
2016. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb ugyannyi az esely mint arra, hogy masnap ha kijozanodik megbanja es ujra ex lesz.
2016. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, ne haragudj, a telom szorakozik es az uzit neked kuldte pedig nem neked szantam, meg sem nyitottam a kerdezed.
2016. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha mar a felrement valaszom itt jelent meg neked is valaszolok. Szerintem ugy keltsd fel a figyelmet hogy leszolitod es beszelgetsz vele. Elsore meg ne hivd el randizni, csak beszelgessetek, majd ha kicsit felbatorodik elhivhatod. Szerintem ez mukodne ha te is szimpatikus vagy neki
2016. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha kétszavas válaszokat ad, akkor valószínűleg nem érdekled.
2016. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Utolsónál a pont!
2016. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok szakèrtő, de se túl nyitott, se túl zàrkózott nem vagyok. Ha valaki èrdekel, azzal beszèlgetek, ha nem, akkor nem. Ha kètszavas vàlaszokat ad, hàt lehet, hogy tènyleg nem èrdekled, de egy próbàt megèr.
2016. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!