Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, összejönnétek egy olyan lánnyal, aki vállalja, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés

Igen, a kérdésben rólam van szó. Az érdekelne, hogy ez mennyire taszító tényező. Volt már barátom, nem tartott sokáig a dolog, nem tudta, hogy ez a helyzet, de akkor még én sem voltam biztos benne.

Testileg a lányok egy picit jobban vonzanak, lelkileg a fiúk. Lánnyal nem szeretnék kapcsolatot, viszont fiúval már egy ideje nagyon vágyom rá. Szerintem ez taszító lehet a fiúknak, de soha nem csalnám meg a párom sehogy, távol áll tőlem, eddig sem tettem.



2017. ápr. 17. 00:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csak izgalmasabbá tenné a kapcsolatot. De amúgy teljesen mindegy, ha igazán szeret valaki, akkor elfogadja.
2017. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
0%
Nem mert megcsalna lehet egy lánnyal.
2017. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha lánnyal :D
2017. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben elfogadnám, pedig hetero fiú vagyok, viszont nincs ezzel kapcsolatban semmi rossz gondolatom. Érdekelne, hogy hogy éli meg a barátnőm, mert bizonyára érik negatív hatások emiatt, és szeretném megvédeni tőlük.

Az pedig alap dolog nálam, hogy lányokkal bármit csinálhatna a párom, ezzel szabadságot is adnék neki, kipróbálhatna velük bármit, és én sem éreznék miatta féltékenységet, nem tekinteném megcsalásnak, úgymond ki tudná élni magát rajtam kívül is. :)

Szóval kifejezetten plusz pont.

2017. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak ha engem nem rángatna el a Pride-ra. :D
2017. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#24 Te vagy hozzám a tökéletes pasi :D
2017. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Én pedig eltekerném a fejed egy édeshármasba! Neked muszáj lenne elfogadni, mert az ilyen kísérletező alkatú csajok én fognak addig nyugodni, míg meg nem ízlelik a pinát...
2017. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én simán.
2017. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Persze hogy.

Ettől függetlenül nálam ha lánnyal csinálod, az is megcsalásnak minősülne. Nem tudom ki hogy van vele, de én az ember-ember megcsalást veszem alapul.

2017. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!