Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek biszex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek biszex fiúval?

Figyelt kérdés

Vagy ez problémát jelentene? Miért?

Kort is légyszi, köszi:)



2016. aug. 2. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Én mondjuk kicsit félnék attól, hogy megcsal egy fiúval, mert egy idő után már kívánna a férfi nemet is. Bár ha olyan fiú, hogy soha nem csalna meg, nem akkora probléma.
2016. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Le leszek pontozva de én még örülnék is neki hogy bisex, így még az édes hármas ellen se lenne kifogásom:-D
2016. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
92%

Lehet van aki ettől irtózik..

De van aki elfogadja, ha szereted/szeret, akkor ez ne legyen akadály. :)


17/L.

Biszex.

2016. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2%

Én személy szerint nem járnék biszex fiúval. Az még nem zavar ha az előző kapcsolataiban más lányokkal is élt nemi életet, hiszen ez vele jár. De hogy más férfiakkal az nekem nem elfogadott. Nincs bajom a meleg srácokkal, vannak is barátaim akik melegek, de legalább tudják kihez vonzódnak.

17/L

2016. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

2-es:


Attól, hogy valaki biszex, még lehet kifogása az édes hármas ellen. Nem biztos, hogy minden erkölcsi érzék híján van. :)

2016. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Ha figyelne rám akkor persze.


Legjobb barátnőm is biszex és amióta tudom (a többi ismerősömmel ellentétbe) kifejezetten Örülök neki hogy úgymond ilyen különleges ember.

Tehát én még örülnék is.


14/l

2016. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem értem mi lenne az akadálya :) 16/L
2016. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem nem zavarna.


17/L

2016. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
22%

A válaszommal nem megbántani akarlak, hiszen légy boldog valakivel, de én sosem jönnék össze egy biszex fiúval, hiszen úgy vagyok vele hogy aki egyszer egy pasi seggében matatott az belém ne dugja. De ez csak az én egyéni véleményem. Mint ember nincs veled problémám! :)

20/L

2016. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Én igen, az sem zavarna ha közben fiúja is lenne, csak a higéniára figyeljen oda. De rajtam kívűl más nőt ne akarjon. 18/L
2016. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!