Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudunk randizni, mert túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk randizni, mert túl sokat olvas a csaj?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dumálgatni Facebookon egy helybéli csajjal, ismerjük egymást, de igazából általános suli óta egyetlen egyszer láttam.


A lány kb 2-3 naponta jár fel Facebookra, akkor is csak csekkol és válaszol egyszer. Azt mondja sorozatokat néz, olvas, Honfoglalózik, otthon takarít..stb. Tehát lényegében, ha akarna, akkor tudna Facebookozni.

Nagyon aranyos velem, érdeklődik, mesél magáról és úgy érződik mintha nem lenne ellenére a dolog, hogy én próbálkozom nála.


Elhívtam sétálni. Először nem jött össze a dolog, mert beteg volt (ez tényleg igaz, orvostól tudom). Most megint nem jött össze a dolog, mert igent mondott a randira, de nem tudtunk időpontot egyeztetni (szerdán beszéltük, hogy szombat körül kellene, gondoltam majd biztos feljön még és lefixáljuk, de szombat estig nem volt fent). Most ő mondott egy időpontot, hogy kedd. Ezt szintén szombat este beszéltük, de úgy érzem ez is offos lesz, mert az oké, hogy kedd, de hány óra és hol!?

Most mondhatjátok, hogy töketlen vagyok, hát miért nem mondom meg én az időpontot?! Azért, mert még most sem tudom, hogy holnap délután hánykor végzek a melóval, vagy egyáltalán dolgozom-e, tehát 2-3 nappal előtte elég necces randit fixálni.


Nem vágom, hogy csak illemből tervezgeti velem, vagy tényleg akarja, csak az egyedüllét fontosabb neki?


2017. ápr. 17. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből neked az jön le, hogy nincs kedve vagy ideje randizni???

De hát ő is gondolhatja rólad ezt :) Le is írod, hogy nem tudod, hogy mikor, hogyan érsz rá :)

Szerintem cseréljetek telefonszámot és beszéljétek meg telefonon. Ott azonnal tudtok reagálni, egyeztetni, nem kell napokig várni a válaszra.

2017. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvostól tudod? Orvosi titoktartás hol marad? :D
2017. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudod megmondani, hogy mikor végzel akkor a lány nem tud neked időpontot mondani. Valahogy ezt egyeztetni kellene jobban
2017. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!