Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, aki írtózatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki írtózatosan jól néz ki és jóban is vagyok vele. Eddig csak barátként tekintettem rá, de az előző 1-2 hónapban eléggé beleestem. Hogyan hívhatnám el randizni? Lányok szerintetek mi lenne a helyes módszer? 15/F

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok írjanak,akik már voltak ilyen szituációban.

#randi #szerelem #tiniszerelem #barátságon túl
2017. márc. 2. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el szimplán sétálni, nem randi, nem kell hülyeségeket kitalálni, kedved tartototta elhívtad sétálni, pont, nem kell magyarázkódni, ha elutasít, akkor nem vagy szimpatikus neki, he belemegy, akkor lehet, hogy te is bejössz neki
2017. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!