Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet csinálni kint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni kint (talán rossz időben), randi gyanánt egész nap?

Figyelt kérdés

Nosssssss, van egy modell lány meg én, és eléggé kedveljük egymást, és nagyon akarunk találkozni, de sajnos messze lakunk :/, és most 2-3 hétig csak ez a jelenlegi szombat az egyetlen megoldás, hogy találkozzunk Budapesten. Nem akarom, azt hogy beüljünk egy helyre és egész végig csak ott unatkozzunk, viszont nem tudok jobb programot :/, ti tudtok?

+

Mivel talán szombatra megjavul az idő, így annak is örülnék ha adnátok tanácsot, hogy mit csináljunk, a standard dolgokon kívül. :D


F/18 L/18



2017. ápr. 20. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bowling?
2017. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiben releváns az, hogy modell a lány?
2017. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem modell, a kérdező csak képzeleg. ;)

R.

2017. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Manapság minden fiatal "modell".


Pedig inkább legyen benti. Ha unatkoztok,az nem olyan,mintha fossá áztok.

2017. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem fogunk elázni, elvileg szombaton már 14 fok is lesz, és nem lesz eső, a hideget meg jól bírja a csaj, :D kész túlélő. Nem valódi, modell, csak a kedvéért írtam (mondjuk ha kicsit edzene rá szerintem elmehetne Castingra).


Köszönöm a válaszokat, de ha lehet akkor a FŐ KÉRDÉSRE válaszoljatok, és adjatok ötleteket.


#4 Én, és ő sem szeretnénk egy Mekiben kuksolni egész nap.

2017. ápr. 20. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozi, kávézó, pizza, bowling, uszoda, állatkert,afenetudjamiérdekeltiteket? Azvhogy császkáltok egész nap a hidegben elég unalmas. Persze lehet a programban séta, de egész nap unalmas lesz.
2017. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Utánam már leírták,hogy nem csak meki van.

Plusz ha az megvan,aminek kell,akkor még egy pad is elég,nem a hely fog számítani.

2017. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mozi, fetrengés a tv előtt:D
2017. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Menjetek el vasazni. Majd én is megyek és akár együtt is gyűjthetjük a vasat. Leadjuk a vastelepre. A pénz fele tiétek, másik fele enyém
2017. ápr. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!