Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy évfolyamtárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy évfolyamtársamba.15/F. Gyönyörű szép, kis vöröshajú. Egész nap csak rá gondolok. Ha tehetném, egész nap csak a kezét fognám. Hogyan hívjam el egy randira?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl nyomulós lenni.

#randi #lány #gyönyörű #álmaim szerelme
2016. szept. 17. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgetős fázisig eljutottatok? Akkor ha eljön az alkalom hívd el kajálni vagy bárhova. később megfogod a kezét és a reakciójából eldöntöd, viszont szeret-e
2016. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha szóbaállunk. De én ilyenkor olyan zavarba jövök, mivel ha nem lenne önuralmam, már rég megcsókoltam volna.
2016. szept. 17. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hóhahó. óvatosan :D hívd el valahova, mondom. ha félsz, nem lesz semmi, gondolom nem egy nagy dumás csajt néztél ki, aki majd elhív valahova helyetted :D
2016. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Szerintem érdemes úgy kezdeni, hogy szünetekben odamész hozzá beszélgetni, kicsit megismeritek egymást, majd utána:

közlöd vele, hogy tetszik neked (ez ugye már sejthető abból, hogy szünetekben vele vagy, így nem fog annyira meglepődni. Ha kedvel, úgy érzed, hogy szívesen beszélget veled, akkor 95%, hogy igent fog mondani kérésedre)

DE! ne hagyd, hogy túl sokáig húzódjon ez a "csak beszélgetősdi", mert akkor a lány azt hiheti, hogy csak barátkozni akarsz, és bele fog törődni...


2. (Nekem annyira nem jön be, de valaki ezt szereti)

Szimplán megkérdezed tőle, hogy elmenne-e veled egy randira

2016. szept. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Almasret ***** válasza:

Eloszor is probalj meg vele hosdzasan beszelgetni ptobalj tobbet megtudni rola ez sgithet a randi helyszin valasztasban is. A tobbi mar menni fog szerintem.

Hajra.

2016. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!