Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randizzak egy nalam 4 evvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak egy nalam 4 evvel idosebb sraccal?

Figyelt kérdés
Erdemes-e?
2017. ápr. 21. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, 20 felett teljesen rendben van, de mondjuk egy 12 éves lány egy 16 éves fiúval meg elég fura lenne, tehát nem ártott volna kort is írni.
2017. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En 14 vafyok o 18
2017. ápr. 21. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így durva:s 14 egy 18 évessel... O mar felnőtt, te pedig kisgyerek, legalábbis fiatalkorú

Nem tudom milyenek vagytok, de lehet o csak dug.ni akar, te pedig könnyen befolyásolható Vagy.

2017. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont azt akarom hogy meg du.-jon en azt nem akarom hogy belemszeressen
2017. ápr. 21. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
JEZUS EREJE TE NORMÁLIS VAGY?????????????? A mindenit hova fajultunk. 16 éves vagyok, mégse akarok összejönni valakivel aki csak dug.ni akar
2017. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat az a baj velem hogy en nagyon kivancsi vagyok mar es ez lenne ez elso
2017. ápr. 21. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah pont ezért utálok a 21. században tini lenni. A legtöbb csaj ilyen, és a legtöbb fiú ehhez hozzá van szokva. Nagyon nehéz így normális barátokat/pasit találni. Az ilyet úgyse lehet lebeszélni a dologról, pedig szívesen elkezdenék itt szónokolni az erkölcsi tartásról, arról, hogy ez korai, hogy az elsőnek különlegesnek kell lennie, egy különleges emberrel, meg hasonlók, de gondolom ezt magasról lesz@rod. Szóval csak gratulálni szeretnék az életed elcs*széséhez, és hogy ne cs*szd el még jobban, annyit fűzök hozzá a dologhoz, hogy használjatok gumit. Sok sikert a ribizliskedéshez.
2017. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Figyelj engem konnyen meg lehet gyozni.Beszelj le errol mert mar en sem tudom mit csinaljak..
2017. ápr. 21. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor te még a jobbik eset vagy. Ha gondolod írj privátban, és megbeszéljük.
2017. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Ha tetszik, akkor úgyis fogsz vele, nem? Nem fog számítani 1-2 idegen véleménye. Legalábbis nekem tuti nem számítana.
2017. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!