Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy nagyon helyes és szép testű sráccal ha csak 173 cm magas?

Figyelt kérdés
Tegyük fel még nem ismeritek nagyon de belsőre szimpatikusnak tűnik nektek, okosnak tűnik és jól el lehet vele beszélgetni és jófej veletek.
2017. márc. 27. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még így is 10 centivel magasabb lenne nálam:D Mondjuk számomra az se elképzelhetetlen hogy olyannal jöjjek össze aki nálam kicsit alacsonyabb.
2017. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki az miatt nem járna valakivel hogy egymagasak vagy a srác csak pár centivel magasabb/alacsonyabb az azt se érdemli meg hogy szóba állj vele. Jó mondjuk ha a srác a nő melléig ér az viccesen néz ki de ez ritka is szerintem.

De engem is csak 158 cm vel áldott meg az isten úgy hogy nekem tökéletes lennél. Jóból keveset adnak😜

2017. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
És nem tetted hozzá,hogy szerény is vagy.
2017. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha rendes és nem egy beképzelt bunkó akkor miért is ne ?! :) nem tudom ki hogy van vele de szerintem hiába van valakinek tökéletes fotómodell teste ha közben egy beképzelt majom aki lenézni és kihasználni tudja csak a másikat. aki igazán szép az kívül belül szép.
2017. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem randiznék veled.
2017. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
én nem mert fiú vagyok és a lányokat szeretem
2017. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!