Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én már nemtudom követni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nemtudom követni a történetet, mi lesz?

Figyelt kérdés

15/L

Van egy fiú,akit hosszú hogy honnan de megismerkedtünk. Cseteltünk, aztán taliztunk, jól ment, ettünk, beszélgettünk. Elköszönéskor megölelt és mondta,hogy reméli még találkozunk. Utána egy hétig Cseteltünk, aztán kb hónaponta írtunk. Semmi nem történt. Ráírtam, hogy találkozhatnánk, mondta, hogy persze..de 5napig semmi nem történt, aztán hirtelen írt 6napra rá, hogy tali? Meg hol? Mikor? Minél hamarabb, ami jól esett. Nem soká talizunk. Én ezt talinak hivnám,mert randi csak nem túlzás?

Két kérdés, szerintetek ez tali? És szerintetek akar valamit tőlem?

Köszönöm



2017. ápr. 22. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy, én már akor eret akarok vágni ha nem szól és 10 percig nem válaszok :'DD
2017. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugy erted egyes, hogy *akkor


Ez amugy meg randi, csak senki nem mondta ki es elegge szetszorva irtad le.

2017. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!