Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom elhívjam e a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom elhívjam e a lányt randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Voltam a vasàrnap egy születèsnapon ès ott volt egy gyönyörű làny aki megtetszett.Odamentem hozzà tàncoltunk..Beszèlgettünk.Az egyik beszèlgetèsünk soràn szàjonpuszilt.Èn meg megcsókoltam ès hagyta magàt.Elmentünk egy közeli parkba ahol nagyon jól elvoltunk..És hàt elhivnàm randira csak hàt nemtudom mit reagàlna.Mert gondoltam arra, hogy az lesz a kifogàsa hogy nem emlèkszik meg ilyenek pedig nem is ivott. 😕 Meg hàt nem szeretnèk roszban lenni a lànyal, ha vissza utasít.

2017. ápr. 6. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenét már. Ismered őt? Nem! Van BÁRMI veszítenivalód? Nincs! Hívd el randira! Mi lesz? Maximum nemet mond. De az is lehet, sőt, valószínű, hogy elmegy veled és jól fogjátok magatokat érezni. Itt neked SEMMI veszítenivalód nincs, csak nyerhetsz :) Ja és magadat ne rakd már előre friendzone-ba ilyen szöveggel, hogy "nem szeretnék rosszba lenni, ha visszautasít". Nem voltál vele semmilyen viszonyban, vagyis nem halsz bele, ha elutasít.
2017. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el. Biztos örülne neki. Sok sikert:)
2017. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszèlgetünk Messengeren ès nem igazàn jött szóba ez a vasàrnap este.. Beszèlgetni próbàlnèk vele csak hàt elèg nehèz elnyerni a bizalmàt a lànynak ès nem nagyon irogat..
2017. ápr. 6. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek nagyon igaza van, semmit nem veszíthetsz, csak nyerni valód van ezzel. Hajrá :)
2017. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam a Messengeres válaszod. Lehet akkor, ha rászánsz egy hetet mondjuk, hogy visszaírjon neked rendesen, utána simán elhívhatod, ha még mindig bejön. Szurkolok, majd írd le, mi lett :D Megjelölöm a kérdést, kíváncsi leszek.
2017. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma talàlkozok a lànyal! 😊
2017. ápr. 9. 06:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bàtoritó vàlaszokat! 😀Ma elmentünk sètàlni.Elvoltunk.Ès elcsattant az "első" csòk! 😇
2017. ápr. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!