Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi baj van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy kicsit kovérebb alkat vagyok ami annyit takar hogy van egy kis hurkam a hasam korul de nem az a nagyon nagy es a fiukkal elég rosszul állok.Senki nem közeledik felém.Az arcom nagyjabol szép mert facebookon meg instan sokszor megkapom hogy jol nezek ki(fiuktol is) de ok ugye nem látják az alakom.Fogyni már próbáltam, de nemigazán sikerült, kéne valami jó módszer ami hatékony is, persze ez más téma.Csomó velem egy korú lányt ismerek aki csúnya viszont sovány, vagy semmiben nem jó de jó alakja van és van barátja.Én sem vagyok jó semmiben de most tényleg egy kis felesleg miatt nem szeret belém senki:(?Suliban nez pár fiú aki nem közönbös nekem de szerintem az nem számít semmit.nem nagy városban élek 10.000fő körüli.Szerintetek is a súlyom miatt nem kedvel senki vagy más lehet az oka?(az osztályból a lányok utalnak 3 kivételével és 2 fiúról tudok még aki tuti nem bír:/)
2017. ápr. 23. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a személyiséged miatt mert az már biztos hogy ha egy lányt csúnyának titulálsz az már bunkóság... Lehet hogy nem csúnya csak más mint te (esetleg van rajta 3 pattanás) és e miatt nevezed annak ... Ennyi erőből én is hívhatnálak hályasnak mert van rajtad egy kis felesleg... Ez nem fer dolog ... + én úgy találtam meg a párom hogy "véletlen" megfogta a kezem a tesi órán .. Azóta vagyunk együtt kb 3 éve 19/L
2017. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bunkó, de nem csak én mondtam rá azt hogy az.És lehet hogy a fiú meglátta benne a szépséget stb. De bennem miert nem lassa meg senki?Es egyebkent en igazabol felenk lány vagyok, csak ugye igy neten ez eggyaltalan nem latszik
2017. ápr. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!