Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez? Szóval: Facen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Szóval: Facen megkérdeztem egy lányt, hogy volna e kedve találkozni velem. Válasza: majd megbeszéljük.

Figyelt kérdés
Először nagyon megörültem, hogy nem nemet mondott, de rájöttem, hogy ez lehet egy nem is. Ez gondolkodást jelent, vagy egy rejtett nemet. Mennyi idő után kérdezzek rá, és hogy?
2017. márc. 12. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szövegkörnyezet függő akár egy angól szó aminek több értelme van, a szövegtől függ milyen jelentéssel bír, szóval lehet ez is meg az is ennyiből.
2017. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Majd meg beszéljük" Ez eggyertelműen nem egy vissza utasítás.Hidd el ha a lány nem szeretne semmit, azt nem így jelezné hanem személyiségtől függően ki hogyan, de elmondaná.Ha tett erre utaló jelet akkor szerintem ne erőlködj, de ha nem akkor kérdezz rá többször vagy hozz szóba valami olyat amibe bele vonnád őt is, hogy jó lenne ha ott lenne stb...:D
2017. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2017. márc. 13. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!