Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány aki elsősor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki elsősorban a magasságot tartja elsődleges szempontnak ismerkedésnél? Magasságot is írj ha kérhetem.

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem, hogy van olyan.

Nekem bejonnek a magas pasik de egyaltalan nem elsodleges (?) szempont. Belso ertekek. Ez az elso es legfontosabb.

Utana pedig a kulsosegek (apoltsag, odafigyeles magara alap), de ha eletem szerelme 170 centi lenne akkor annyi :D

2017. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
24%
az összes azt tartja a legfontosabbnak utána jönnek az anyagiak
2017. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nálam nem teljesen elsődleges, de egy 160 cm magas sráccal nagyon ritkán állok szóba. Én rosszul érzem magam, alacsonyabb fiú társaságában. Nálam olyan alap elvárás, hogy magasabb legyen nálam
2017. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem az a legfontosabb,de azt szeretném,hogy magasabb legyen nálam.Végülis ez egy szempont nálam.Én 159cm magas vagyok
2017. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem az elsődleges, de nem is hanyagolható. Mindenképpen legyen magasabb nálam, különben rosszul érzem magam mellette. Ha mellé még magassarkút veszek fel akkor meg főleg. Én 168 cm vagyok.
2017. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én elég magas vagyok (176 centi körül), de eddigi szerelmeim mind alacsonyabbak voltak nálam. Sajnos. :D Sokkal jobban érzem magam egy magasabb fiú mellett, de ha nincs választásom, akkor ez van. Nyilván pár centi különbség még belefér :D
2017. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha egy fiú magasabb nálam. Szóval legalább 175cm legyen

L

2017. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mar nem vagyok lany, de nekem mindig is szamitott a ferfi magadsaga. 180+.
2017. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#1, ismerkedesrol van szo. Hogy a banatban tudnad, mi a belso erzesei a pasinak? Szep admit irtal, de ismerkedesnel a kulso Jon eloszor, hiszen azt latjuk es igenis mindenkinek van egy elvarasa kinezetre es ebben Sok szerepet jatszik a magassag.
2017. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minimum 180 legyen,mivel a jó isten engem is hosszú lábakkal teremtett meg 😁
2017. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!