Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban fiúk válaszára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk válaszára lennék kíváncsi, de nyugodtan írhatnak lányok is! (? <---Hogy elfogadja kérdésnek)

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjek el ismerkedni? Nagyon önbizalom hiányos fiú vagyok, régóta szeretnék már párkapcsolatot, mert őszintén szólva, nagyon magányos vagyok, de nagyon tudok szeretni. Hol kezdjek el lányokkal ismerkedni? Van egy törzshelyünk a haverjaimmal, de nem tudnám őket ott hagyni, hogy beszélgessek egy lánnyal. Valamint, nem lenne merszem oda menni, mert általában falkában járnak ott a fiatal hölgyek. Ráadásul szinte mindenkit ismerek ott, nem tudom hogyan reagálnának és nem hiszem, hogy onnan bárkinek is tetszenék. Érdekel a művészet és műveltnek tartom magam, jó beszédképességgel, nem vagyok egy tahó pa*aszt. Annak örülnék a legjobban, ha egyedül lenne ott egy lány, úgy talán odamerészkednék, meghívnám egy italra stb, hogy elinduljon valamiféle társalgás. Eddig szinte minden lányban csalódtam, sosem volt részem hosszú párkapcsolatban, tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Máshol nem próbálkoznék, az az egyetlen magyar hely. Rövid leírás rólam: magas termet, hosszú (igényes) mogyoróbarna haj, világoskék szem, átlagos testalkat. Nem szeretném megijeszteni az adott hölgyet, de igencsak komoly tekintetem van, mások állítása szerint erőt sugárzó megjelenésem van, kiváló humorral megáldva. Alapvető ruházatom a magasszárú bakancs, fekete ruhák, metalhead kinézet. Nem vagyok egy Adonisz kinézetű alfahím, de szerintem bűnronda sem vagyok. Szeretnék tippeket, bevállt szövegeket kérni, mert ez így tényleg nem állapot. Privátban írhatok többet is, ha valaki tényleg szeretne segíteni. 16/F
2017. márc. 20. 22:47
 1/6 anonim válasza:
Írj privibe.
2017. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Metalhead kinézet... Pedig már gondolkodtam is mit írjak.

Első tippem: Nődd ki ezt a hülyeséged. Öltözködj normálisan mert így nagyon leszűkíted azt a réteget akik kezdenének veled. Előbb utóbb úgyis kinövöd de magadnak teszel jót ha már most túllépsz rajta.

Viszont! Én is voltam ám kis hosszúhajú bakancsos tinifiúka és az viszont tény, hogy az ilyen stílusú emberek egymás közül választanak, gondolom neked is ilyen rocker/grundge stílusú lányok tetszenek. Így viszont nekik is leszűkül a kör én még nem láttam Calvin Klein gatyás páva fiút , deathmetálos csajjal szóval ők is ebből a közegből válogatnak, ami jó rád nézve. De szerintem jobb "nagyobbat markolni" ha érted mire gondolok :D A lányok elenyésző százaléka kezdene olyannal mint te.

Na mindegy a tanácsom: A legkönnyebb ebbe a korba -amibe te is tartozol- felszedni lányokat, őket még nem érdeklik az anyagiak, sokkal romantikusabbak és nyitottabbak még a legnagyobb gyökérbe is belelátnak néha eszményi ideálokat. Ha már kicsit másképp viselkedsz mint a többi korosztálybelid akkor félig nyert ügyed van csak fel kell, hogy figyeljenek rád, nekem az vált be középsuliba, hogy nem kezdeményeztem soha :D Mondjuk én jól néztem ki, egy egy szemezés volt de ha lexartam őket akkor egy idő után feléledt bennük a vonzalom is és onnantól már nyert ügyed van. Ha okosnak és különlegesnek látnak akkor nem számít ha nem vagy adonisz.

De ez tökmindegy ha nem mersz oda menni, igazából én is azért csináltam ezt mert nem volt merszem kezdeményezni :D De ha már te is tudod, hogy megvan a vonzalom látod rajta akkor oda KELL merészkedni és bármit mondhatsz igazából, ha magadat adod és kedves vagy már nem ronthatod el. Nekem ez vált be a félénkségemre, egyszerűen kivártam amíg már ordítottak róla a jelek. Ez egy idő után önbizalmat adott és szépen lassan apró lépésekkel kialakult :) Remélem segítettem valamit

2017. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csucsu007 ***** válasza:
És ha nem magyar?
2017. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok anyanyelvi szinten szerbül hármas. :)
2017. márc. 21. 19:56
 5/6 anonim válasza:
Járj el kondi terembe. Heti 4x egy órát. Nem baj ha nem voltál mindenki így kezdi. Tarts ki egy két évig. Utána magától tapadnak rád a nők. Kérj meg egy meleg vagy annak kinéző ismerősöd még jobb ha meleg fodrász ismerősöd, hogy segítsen öltözékben trendi de nem drága ruhákat venni pl. kínaiban, és legyen trendi a hajad is általa, esetleg ha borostás vagy megpróbálkozni valami oldal vagy arcél szakállal szépen fazonra. :) Ez tuti recept. Ha nem vagy agytröszt akkor meg mennél kevesebbet beszélni lány előtt hadd beszéljen ő. Egy év múlva várom a köszönőmondatodat ha ezt végig csinálod garantálom a sikert.
2017. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pisi
2018. júl. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!