Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon élnek helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élnek helyes koreai fiatal srácok?

Figyelt kérdés
Oda vagyok a helyes koreai srácokért és szívesen ismernék meg ilyen fiúkat! Lányokat is de csak baratként!

2017. máj. 9. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Magyar nem érdekelne?
2017. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Én koreai vagyok, de nem helyes. Az lenni baj??
2017. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Érdekelnek a magyar fiúk is, de most koreai származású fiút keresgélek. :D
2017. máj. 9. 22:30
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Én leginkább a kisboltokban látok kóreaiakat. De mindenhol vannak. Volt olyan iskola ahol csak koreaiakat láttam ki jönni. Semmi rasszizmus de manapság ha egy bizonyos fajba tartozó emberegyedet meg kívánsz találni fogsz minden országban. Akár lehet europid, mungoloid, negrid, vagy veddo-ausztralid.
2017. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom melyik értelnes koreai vagy nem koreai fiu állna veled szóba ilyen gondolkodásmóddal... te örülnél ha valaki csak azért járna veled mert fehér vagy?

Szánlak

Amúgy nem tudom hány éves vagy de egyetemeken van egy pár, sok sikert az ismerkedéshez

2017. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
#5 valamilyen szinten igazad is lehetne de mondta hogy nem csak a koreaiak érdeklik. Amúgy nem tehet róla hogy szereti a koreaiakat. Én tehetek arról hogy habár nem csúnyák az indiai meg japán lányok sem de sohasem tudnék elképtelni magam mellett egy Japánt? Ebbe gondolj bele mielőtt itt leugatnád a másikat a hatalmas önérzeteddel. Te össze tudnál jönni olyasvalakivel aki a te szemedben egy bányaszökevény? (és nem csak szánalomból).
2017. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Ja és #5 te össze jössz bárkivel is csak mert fehér, vagy fekete, vagy magas szőke kékszemű, vagy alacsony barna barnaszemű? Kétlem. És a kérdező sem azt mondta hogy lehet groteszk de ha Koreai akkor le is fekszik vele. Csak azt hogy a koraiak érdeklik és arra épül fel a többi tényező pl arca, lelke, stílus stb.
2017. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Fontos a külső igen akár magyar, akár koreai.

De írtam hogy ismerkednék amibe szerintem beletartozik hogy megismerjem belülről is.

Természetesen ha jól néz ki és egy paraszt akkor messziről kerülném.

2017. máj. 10. 01:04
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Magyarorszagon inkabb kinaiak elnek.:c
2017. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Félig koreai vagyok, de nope, nem kell koreaboo barátnő
2017. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!