Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi legyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Szoval kb. egy hónapja ismertem meg egy fiút, akivel azóta rendszeresen beszéltünk és találkoztunk is (nem randira kell gondolni). Nekem nagyon bejön ő, és több jel is mutatott arra, hogy én is tetszem neki (bókok, szemezés, tervezgetés stb.), de nem beszéltünk igy kapcsolatról, viszont körülöttünk az emberek feltételeztek ilyesmit. Én azért nem hoztam fel, mert még korainak gondoltam, előbb meg akartam ismerni. Viszont vártam, hogy hátha általa valamerre mozdul a dolog. Aztán közeledett egy ifjúsági esemény, amelyre tudtam, hogy ő is megy, s reménykedtem, hogy majd talán ott történik valami. Igy is volt, az egyik buli után megcsókolt, viszont elég részegen. Másnap én probáltam kipuhatolózni, hogy mennyire maradtak meg a dolgok tegnap estéről, s voltak apróságok, amelyekre nem emlékezett. Viszont, nem tudom, szerintem ilyesmire azért emlékszik az ember, főleg ha akarta, gondolt rá, s végül ő lépett (mert igy volt). Ott viszont nem akartam felhozni, hogy mi történt köztünk, s mit is jelent, mert nem volt alkalmas. Utána még egyszer találkoztunk röviden, ugyanolyan kedves volt, nem úgy tűnik, mintha valami változott volna, mintha valamit bánna (amennyiben emlékszik, amit még mindig nem tudok). Most azon gondolkodom, hogy én mit lépjek, mert lehet, hogy erre vár. S én se szeretném, hogy megint a dolgok visszaálljanak az eredeti állapotba, mert már nem teljesen ugyanaz a helyzet. Szeretném megbeszélni vele, csak félek, hogy nevetségessé válok, ha nem úgy vannak a dolgok, ahogy én gondolom. Mert többször hallottam már azt, hogy kissé megfélemlitem az embereket, s igy arra tippelek, hogy részegen könnyebben elszánta magát a lépés (de amugy nem tűnik bátortalan fiúnak). Viszont az is lehet, hogy nem jelentett neki semmit, csak a bulihangulat miatt csinálta, s mert éppen ott voltam. Viszont igy nem logikus az, hogy előtte látszott, hogy jobban meg akar ismerni. Szerintetek mi lehet az igazság? S megtörténhet, hogy tényleg nem emlékszik semmire?

2017. máj. 10. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg nem emlékszik semmire?"

Nem tartom valószínűnek, hogy egyáltalán ne emlékezne rá. Ez szinte lehetetlen. Annyira részegre kell ehhez innod magad, hogy a járás és az értelmes beszéd is komoly gondot okozzon. Feltételezem nem ilyen állapotban volt, ha megtudott csókolni és az rád ilyen benyomást tett.

Az alkohol fő hatása, hogy oldja a belső gátakat, félelmeket, szorongásokat. Nem változtat viszont az ember alapvető személyiségén. Mindenki pontosan olyanra issza magát, amit tudatosan elnyom, lefojt magában.


"mi lehet az igazság?"

Ne gondold, hogy ember és ember ennyire különbözik ugyanazon helyzetben. A legjobb tippem, hogy ő pontosan azért nem hozza szóba a dolgot, amiért te magad sem. Fél, hogy mi lenne, ha kiterítené a lapjait és vesztes lenne a leosztás.


"félek, hogy nevetségessé válok"

Legyünk őszinték, ez bizony egy teljesen jogos félelem. Benne van a pakliban. Van vesztes helyzet, van ahol nem nyerhetsz, van kockázat. Viszont pontosan emiatt ver olyan idegesen a szíved egy ilyen helyzetben, pontosan emiatt érzed izgatottnak magad és pontosan emiatt akkora katarzis a beteljesülés. Ezt a tényezőt lehetetlen kiiktatni, biztosra játszani és nem is érdemes.

Az önbizalom is erre épül. Adott kockázat mellett beleugrasz egy megmérettetésbe és, ha nyersz tiéd a bevállalt kockázatnak megfelelő önbizalom is. Tehát, ha 70%-ra saccolod, hogy ez nem sikerül, tiéd 70% önbizalom is. Ha tuti ziccer és csak 10%-ot adsz a vereségnek, akkor ennyit is nyersz belőle. Általában szeret mindenki biztosra menni és állig felvértezni magát minden veszteség ellen. Ezt hívják köznapi nyelven gyávaságnak.


"mi legyen a következő lépés?"

Nálad a labda kérdező.

2017. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!