Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már 1 ideje tetszik, nagyon megfogtak a belső tulajdonságai is, ami ritka, és végre úgy érzem, hogy találtam egy normális lányt, akit jobban megszeretnék ismerni. A lényeg az, hogy szoktam vele beszélgetni, de nem ismer igazán, és nem tudja, hogy másokkal nem vagyok ennyire kedves, mint vele, és azt hiszi, hogy alapból így viselkedek mindenkivel szerintem, és nem veszi a jeleket. Nem akarom még konkrétan elmondani neki, hogy, hogy érzek, de tudnátok adni tippet, valami konkrét jelhez, hogy rájöjjön magától? 20F 19L

2017. febr. 2. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Hivd el talalkozni vidd el igyatok egy kavét/üditőt vagy sétálgassatok találjatok közös témat hogy jobban megismerjétek egymást célozgass rá hogy másokkal nem vagy olyan kedves, érezze hogy szeretnél valamit tőle később.

Én ezt várnám.

15/l

2017. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki hogy : ,,Mással nem tudok úgy viselkedni mint veled.Melletted önmagamnak érzem magam."

14/L

Ez szerintem nagyon cuki lenne ha ezt mondanád. :)

Sok sikert!

2017. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!