Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mi jár a fejetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi jár a fejetekben ha ismerősnek jelöl egy srác?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik amikor még suliba jártam egy busszal mentünk minden reggel, itt lakik az utcánkból elágazó kis utcában. Mivel most már van bátorságom oda menni hozzá egyszerüen nem látni csak nagy ritkán. Bejelöltem facebookon vissza is jelölt 10 percen belül, de nem tudom, hogy mit írjak neki mert személyesen szerettem volna oda menni hozzá csak ez valamiért nem igazán akar össze jönni :). 20/f

2017. máj. 19. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az az első, hogy honnan ismerhetem, illetve vannak-e közös ismerősök, ami alapján ismernem kéne.


Ha nem találkozol vele, akkor írd meg azt amit személyesen szerettél volna kérdezni tőle.

Más ötletem nincsen.

2017. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy elhívnám egy találkozóra ha már úgy spontán nem tudunk össze futni
2017. máj. 19. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
FONTOS!!!Mindig hagyd hogy beszéljen ő,bátorítsd hogy meséljen erről,arról és ne kérdezz nagyon sokat mert az se jó.Mindig fűzz hozzá a válaszához valamit,de ne tereld el róla a témát.Ha ő kérdez csak akkor írj te,amugy meg hagyd hogy ő beszéljen!!!!!!!!!
2017. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!