Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek melyik imponál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik imponál jobban, amikor le szólít egy fiú, rögtön tudassa, hogy tetszel neki, és szívesen megismerne, vagy inkább csak rá vezessen pl. : meg kérdezi az időt, vagy merre van xy hely? (utcán, buszmegállóban, buszon, vonaton)

Figyelt kérdés

#randi #Direkt vagy indirekt leszólítás
2017. máj. 21. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Utalom, ha valaki rogton tudatja velem ezeket.

Eloszor inkabb beszeljunk parszor, aztan majd alakulnak a dolgok:D

2017. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megkerdezne vki mennyi az ido akk elmondanam, es tovabb setalnek... xd(ugyez a masikra) nekem nagyon tetszene ha elmondana rogton:) mert hat azert ehhez batorsag is kell... es nagyon cuki tud lenne, de igazabol lanytol fugg.---> lasd elozo valaszolo :D
2017. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha rögtön letámadnak vele. Inkább azt szeretem ha előtte jóba leszünk és utána lépésenként halad a dolog.
2017. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egy idegen ak az utcán lát az mondja mert az idot azt cs elmondod es nem ragad meg semmi, viszont ha ismered es valahol egy kozosségben rendszeresenn találkoztok akkor sztem jobb aprobb bokokkal kezdeni meg aranyos gesztusokkal, mert amugy visszaterve ha az utcán látod lehet tobbet nem látod és akkor nem veszithetnél semmit ha elmondod neki hogy szimpatikus
2017. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég furán érzem magam, ha rögtön ilyennel indítanak, hisz nem is ismernek, max szépnek, csinosnak találnak és az nem elég egy tetszéshez nálam. Szóval jobb, ha beszélgetni kezd a srác de mondjuk ennél jobbat kéne kitalálni, ami tényleges beszélgetést kreál, az idő valahogy pont nem ilyen
2017. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!