Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megváltozik ugye? 2,5éves a...

Megváltozik ugye? 2,5éves a fiam és nagyon félös. Pl:hangos zajoktol, kutyátol, nagy motortol, és ha férfi nemü aminek komolyabb hangja van szol hozzá rögtön ordit. Nem megy el tölem 2métert se ha elmegyünk valahova. (idegen hely)?

Figyelt kérdés
Reménykedhetek hogy ez másként lesz valaha.Nem vagyunk azok az állandoan othon ülö tipusok.Nem tudom miért viselkedik igy.Akinek tapasztalata van várom nagyon hogy én mit tehetnék hogy változzon ez?!
2011. jan. 17. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
27 hós a fiam. Minnél jobban eröltettem, hogy jobban közeledjen másokhoz, gyerekekhez, akárkihez, minnél jobban zavart, ő ezt érezvén annál elutasitóbb lett:( amióta nem érdekel és ezt rábízom, ahhoz közeledik,akihez akar, ha hangos zaj zavarja,sosem mondom, hogy ne fèlj,nem bánt...csak konstatálom, hogy hú, ez a motoros brutál módon meghúzta a kart: brümmmm:))) ès megcsikizem, mosolyogva megölelem. De sosem mondom, hogy nem kell fèlni, meg ilyenek. Sokat fejlődött, mióta nem fusztrál engem ez a téma. Hagyd békèn:)
2011. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 20 hónapos. Ő is nagyon félénk, még a nála sokkal kissebbektől is megijed, ha közelednek felé.

Én is próbálom sok helyre vinni, hogy szokja, de azt tapasztalom, ha neki szimpi valaki, azzal "szóba" áll, de ha én elkezdem neki mondani, hogy játszunk Vivivel, stb egyből odébb áll.

Ha meg elege van a "társaságból", játszóból, megfogja a kezemet, és elhúz onnan. Remélem fog változni.

2011. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiam (2 éves múlt) minden héten fél valamitől, mindig mástól, kiborító...:) egy hete a szöszöktől fél, ma volt a 6. nap, hogy nem bírom fürdetni, mert rögtön talál egy szöszt és örjöngve ugrik ki a kádból, eddig ki se lehetett szedni. Most imádja a porszívót, ráfekszik húzza-vonja, eddig elő sem lehetett venni, mert sírva fakadt. a légytől tavaly nyáron rettegett, idén valószínüleg imádni fogja őket. ja és kedvence volt a hinta 20 perceket ült benne, most kimaradt jó pár hét, ma voltunk a játszón és félt tőle. ez csak egy pár példa, lényeg, hogy igen ez változni fog, de valószínüleg lesz majd más helyette. :)
2011. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pff hát igen :) Ismerös amit az utolsó irt.Hát remélem nyáron ha többet leszünk emberek között,majd változik.Köszi a válaszokat.
2011. jan. 18. 08:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek fiú-lány ikrei vannak. A lány igazi belevaló vadóc volt az első pillanattól, a fiú azonban szinte mindentől félt. Például még az alacsony heverőn is csak úgy lehetett tisztába tenni, ha a tesója fogta a kezét. A lufiktól egyenesen sokkot kapott. Mire oviba mentek, nagyobb vadorzó lett, mint az ikertestvére. Pedig az anyukájuk előtte is utána is egyformán nevelte őket.
2011. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!