Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Túl jól alakult, és csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jól alakult, és csak egy darabig örülhettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,próbálom rövidre fogni a részleteket.....Abban a városban melyben tanulok,lakik egy 19 éves csaj,és ugy alakult a dolog hogy rám irt,hisz kivancsi volt honnan ismerem stb,hisz régen heccbol bejeloltem,es joval kesobb visszaigazoltam..Na ez még nem is lényeg,hanem az hogy irosgattunk egy keveset,ami alatt felkeltette figyelmunket a szemelyisegunk,hisz hasonló...Par nappal késobb osszejott egy ismerkedos tali,ami alatt jol ereztuk magunkat,beszelgettunk sokat stb,kellemesen is csalodott a csaj,hisz a neten nem beszeltunk sokat..A tali végén még olelest is kaptam tőle.Pár nap múpva,ami egy szombati nap volt,osszefutottunk megint,es lényeg ami lényeg,olyan jól elvoltunk a masik tarsasagaban hogy bizony csók is lett..:D.majd haza kisertem,es csokkal koszontunk el egymastol..es még az nap este abban a varosban buliztam,es eszembe jututt este h lenezek hozza,benne is volt..es ott a kapuban smarolgattunk,beszelgettunk stb..es masnap irta h nagyon elhamarkodtuk,es bizonytalan lett..es mondtuk hogy majd talalkozunk stb,de azota alig alig kommunikalok vele,Facebookon csak keso este ir vissza,telefonon csak ketszer beszeltem vele.Azt mondta rajta van a talin h legyen,meg persze mindenkeppen latni kell még egymast,de nem erzem ugy hogy kajak igy lenne,hisz nem is keres,meg már szerda van es semmi..Most bizonytalan vagyok..Nagyon kedvelem a csajt,intelligens és kedves stb...17éves vagyok amugy..nektek mi a velemenyetek? Tul szep volt hogy igaz legyen,vagy még kuzdjek a vegso valaszig h mit akar/mi legyen kettonkel?

2017. máj. 24. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg elsiettétek.
2017. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh,vajon ha irnak neki SMS-t(eloben nem igen futunkbossze csak ugy),amiben mindanám hogy:Tudom elsiettuk,mit szolnal ha lassan folytatnank inkabb a masik megjobban valo megismereset vagy valamibilyesmit,jobb lenne a helyzet?
2017. máj. 24. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább hívd fel sms helyett!

De fel kell készülni rá,hogy már lehet nem akar semmit. Ha nagyon negatívan hatott rá a dolog, az nem feltétlen fog megoldódni egy két plusz találka után.

2017. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!