Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy az előző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy az előző pasim után nem tudok senkivel se kapcsolatot elképzelni, egyedül akarok lenni egy darabig?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja szakitottak velem, hirtelen jött. Nem hiányzik, de lezárni nem tudtam mert az a szemét amire fogta a szakítást az már ugy néz ki nem igaz. Szoval erre nem tudtam rájönni hogy napról napra miért szakitott mikor azelőtt a csillagot is lehozta ( vagy lehazudta).
2017. febr. 11. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök normális, hogy egy ideig nem tudod senkivel elképzelni az életed.

Majd kihevered, és idővel megismersz valakit, aki megtetszik neked.

2017. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Velem is volt már ilyen annyi különbséggel, hogy én voltam a szakítófél. De a Te helyzetedben voltam: nem akartam újrakezdeni senkivel. Magányra vágytam.


Olyan 8 hónappal később lett egy újabb barátom.

2017. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális, főleg, ha genyó volt a másik.

*ölel*

2017. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!