Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy lánynak 1mm-es hónaljszőre van?

Figyelt kérdés
Sok erős és fekete a szőröm, a hónaljamon is sok van, semmivel semtudom normálisan leszedni, vagy kipattogzik vagy benő és mindig borostás. Ezért arra gondoltam, hogy hajnyíróval a legkissebbre lenyírom. Elfogadható ez?

2017. máj. 26. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog :)
2017. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam csinálni hapsiként és az arcomról tudom, hogy milyen rossz érzés, ha bőr szinten borotválod magad. Abba is hagytam már pár éve és inkább bőr felett nyírom le géppel. Így nincs benövés meg ilyen kellemetlenségek. Csajoknak is ezt javaslom. Bőr felett rövidre és csá :)
2017. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nyírd le pár mm-re. Aki beszól érte az ostoba. Ne törődj vele. Annyira nyírt, hogy ne szúrjon, szal olyan 5 mm sztem már jó lehet neked is.
2017. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, 3-4-5mm tényleg jobb lehet, mert az nem fog szúrni.
2017. máj. 26. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is így csinálom.l.
2017. máj. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!