Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol szoktak ismerkedni a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktak ismerkedni a mai 16-17 éves lányok? A FB-on és a való életen kívül.

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ilyen oldalt, írja le :) 17/F
2017. máj. 27. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tinder, anotalk,gykn is ismerkedhetsz, Tumblr, instagram
2017. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gykn kitiltanak ha ismerkedős kérdést teszel fel :/
2017. máj. 27. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Még akkor is kitiltanak, ha nem ismerkedőset teszel fel. De ha üzenetben zaklatsz másokat, az valószínűleg nem gond, mert ha az lenne, akkor nem irkálna privátot ennyi világtalan idióta.
2017. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak mindenkire nem irkálok rá mert nem tudom még a korát sem :D
2017. máj. 27. 20:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nézel kérdéseket akkor a válaszolok alatt sokan odairjak a korukat, rájuk lehet rá tudnál
2017. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Majd körbe nézek :D
2017. máj. 27. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:

amikor még nem bánták a sok ismerkedős ember gyk-n akkoriban sikerült megismernem innen kb 15-20 lányt, volt belőle egy fél éves kapcsolaton meg egy 2éve tartó "fb barátság" , egyel meg skypeon ilyen webcamsex vagy minek illik nevezni


szóval ezzel csak azt akartam kifejezni hogy én tudom milyen itt ismerkedni és annyit tanácsolok, hogy inkább próbálkozz fb-on, bejelölöd és irsz neki, nem kell magyarázkodni hogy ezért meg azért jelölted be, csak beszélgess vele, vagy ha keresgélsz és találsz egy olyan csajt aki hasonló dolgokat szeret mint te, akkor meg is mondhatod hogy azért jelölted be mert hasonló érdeklődési körű embert keresel

2017. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj a fb-al hogy csak nagyon távol lakó embereket dob be, meg nem is használom annyira
2017. máj. 27. 21:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Real life + fb combo a legjobb szerintem :D Látsz valakit aki mondjuk tetszik, vagy szimpi. Odamész szépen, és valami ürüggyel mondasz neki valamit. Ha normális, akkor meg beszélgettek, aztán hogy máskor is tudjatok beszélgetni fb név "csere" szerűség, azt kész. :D Amőgy fb-n is jelölgethetsz be random lányokat, illetve ahogy írták ott van anotalk, gyik, tumblr. Esetleg imvu...
2017. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van kedved barátkozni akkor nyugodtan írhatsz😃

15/L

2017. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!