Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Single lányok! Ti mit kerestek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesensegítek0137 kérdése:

Single lányok! Ti mit kerestek egy fiúban? Előny az ha valaki sportos (sportos test és élsportoló is vagyok) illetve ha magas (198centi)?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm. :) priviben is írhattok ;)

2017. máj. 27. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát persze, hogyne. Elég, ha magas vagy és sportos.

Nem kell normálisnak, jó fejnek lenned, véletlenül se legyen jó humorérzéked. Ha hűséges és becsületes vagy, az kizáró ok. Ha pedig még okos is lennél, akkor végképp elbújhatnál. Életem álma egy buta sportoló, szóval így vagy tökéletes.

2017. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a személyiséget nem írom le mert most mondhatom hogy fúúú milyen jófej vagyok meg milyen jó a humorérzékem .de ezt bizonyítani kell nem mondani...
2017. máj. 27. 20:49
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Azt is bizonyitani kell hogy sportos vagy, azér mer vékony vagy és látszanak az izmaid meg a kockáid, de kb 40 kiló vagy az még nem sportos
2017. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

csak a saját nevemben beszélhetek, de legyen őszinte, tudjon őszintén szeretni, és legyen hite. Nekem ezek a fontosak, a külső, a sportos alkat, az IQ már csak másodlagos.


Mondjuk, én már nem vagyok tini.

2017. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Számomra biztosan előnynek számít ha valaki sportos és magasabb nálam. Szóval igen!!

L

2017. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
76kilo vagyok :P
2017. máj. 27. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

tipikusan a hosszuhaju magas pasikat kedvelem. ezenkivul ne legyen eletkeptelen, ami szamomra azt jelenti, hogy ha odaadok neki egy darab betont, lassa meg benne a lehetoseget.


ha meg nincs ez, akkor ha nincs lo, jo a szamar elvre voksolok...csakhat ha szamar sincs...ott az oszver...az meg hamar megdoglik...szal maradok a kezemnel...

2017. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha adnál nekem egy darab betont és ránéznék a fejedre, akkor meglátnám a lehetőséget...
2017. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
:D Olvasva a hozzászólásokat sok minden kiderül azért 1-2 mondatból is :D Például az, hogy egyesek mennyire elkeseredettek, elégedetlenek az életükkel. Ebből adódóan pedig mennyire negatívak és rosszindulatúak. Reflexből fikáznak le bárkit :D
2017. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Százszázalékos előny! ;)

15L

2017. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!