Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! soha nem randiztam, sosem voltam buliban, sosem mentem el sehova és most nagyon egyedül vagyok, szeretnék egy barátnőt. Hogyan kellene elkezdeni? Sajnos eléggé szerencsétlen vagyok barátnőzés téren:/ 21/F
2017. jún. 1. 08:50
 1/5 anonim válasza:
Fogadjunk sokat gepeztel regen amugy en is ugyanez :/ 21/F
2017. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 papagenou ***** válasza:

#1

az még nem határoz meg feltétlenül mindent. én is sokat "gépeztem" régen, sőt ma is, mégsincs problémám.

kérdező, menj el barátokkal szórakozni, ha mind ilyenek, kezdeményezz te, szervezd te a bulit. aztán majd lassan alakulnak a dolgok.

2017. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)!
2017. jún. 1. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Először is válaszd ki azt a személyt, akivel szeretnél jobban megismerkedni és hívd el randizni. Pl.: Mit csinálsz Szombat d.u? Lenne kedved találkozni?

Ha igent mond, akkor:

Alap, hogy legyél tiszta, séró belőve. Legyen nálad elég pénz. Képzeld el, mit szeretnél elérni estére ( újabb randi, csak egy puszi, kóbor numera). Tervezz több programot, legyen eső program ötleted is.

A randira illik vinni valamit (virág, csoki, apró felesleges szir-szar ami a lánynak emlék lesz). Érkezz pontosan a megbeszélt találkozóra! Kérdezd meg Ő tervezett-e programot. Mindenképp legyen a randitervedben egy kajálóhely és egy hely, ahol van mosdó. Figyelj a jelzéseire, hogy érzi magát. Beszélgessetek. Ha megengedi, fogd meg a kezét, de ne légy erőszakos. Biztos ami biztos legyen nálad gumióvszer, mert manapság elég sok az olyan lány is. Ja, és beszéld meg valakivel, hogy hívjon fel monsjuk a randi kezdete után 90 perccel.. ha gáz a dolog, így le tudsz lépni..

2017. jún. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt a menekülést mindenképp használom majd:D köszönöm:)
2017. jún. 6. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!